Isaac & Egg
Isaac & Egg

Isaac & Egg

Soms moet je dwars door het dal heen om eruit te komen

De hartverwarmende roman Isaac & Egg van Bobby Palmer is een betoverend en indrukwekkend debuut over hoop, verdriet en vriendschap. Voor de lezers van Matt Haig en Hanna Bervoets.

Auteur

Bobby Palmer

Spreker

Erik van der Horst

Speelduur

7 uur 1 min

€ 12,99

Beschrijving

In de ontroerende roman Isaac & Egg van Bobby Palmer staat Isaac Addy op de rand van een brug, klaar om ervan af te springen, en geeft een schreeuw. Maar dan schreeuwt er iets terug. Dit is het begin van een onvergetelijk avontuur waarin Isaac op precies het juiste moment een nieuwe vriend ontmoet. Isaac & Egg gaat over rouw, hoop, vriendschap en liefde, maar ook over de keuzes die we maken in ons leven en hoe je soms dwars door het dal heen moet lopen om er weer uit te kunnen klimmen.

Isaac & Egg van Bobby Palmer is een van de meest hoopvolle, eerlijke en fantasierijke romans – zo eentje die je laat nadenken over je eigen leven. Een absolute must-read voor fans van Matt Haig, Niccoló Ammaniti, Hanna Bervoets, Jodi Picoult en David Nicholls.

'Een ongelooflijk ontroerend en soms hartverscheurend – en vaak grappig – boek.' ‒ Hello!

'Gedoseerd, komisch en ontroerend... Een originele roman over rouw, verlies en het omarmen van verandering' ‒ Daily Mail

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

27 februari 2023

ISBN

9789401619578

Taal

Nederlands

Speelduur

7 uur 1 min

Bestandsgrootte

386 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Bobby Palmer is freelancejournalist en schreef voor onder andere Time Out, GQ, Men’s Health en Cosmopolitan. Isaac & Egg is zijn eerste roman.

Meer spreker Erik van der Horst Bekijk alles

De zon en de ster

De zon en de ster

Rick Riordan, Mark Oshiro

€ 14,99
Ik mis mij ook
5.0

Ik mis mij ook

Ronald Giphart, Mascha Kamphuis

€ 13,99
De laatste strijd

De laatste strijd

Tanja Voosen

€ 12,99
Mickey7

Mickey7

Edward Ashton

€ 15,99