Het boek van hoop
Levenslessen voor een mooiere toekomst
Hoop: het mooiste cadeau voor iedereen. Levenslessen van 's werelds beroemdste antropoloog.
Auteurs
Jane Goodall, Douglas Abrams, Gail Hudson
Spreker
Vertalers
Anne Jongeling, Angelique Billet
Speelduur
6 uur 30 min 41 sec
€ 14,99
Beschrijving
Hoop: het mooiste cadeau voor iedereen. Levenslessen van 's werelds beroemdste antropoloog.
Wie de krantenkoppen scant – klimaatcrisis, pandemie, politieke onrust – kan soms moeite hebben optimistisch te blijven. Zelfs de grootste optimisten hebben hoop nodig, nu meer dan ooit.
In dit zeer urgente boek leert Jane Goodall, ’s werelds bekendste antropoloog, ons hoopvol te leven en vertrouwen te hebben in de toekomst. Ze geeft ons vier redenen om hoop te houden: onze menselijke intelligentie, de veerkracht van de natuur, de kracht van jonge mensen en de ontembare menselijke geest.
Aan de hand van verhalen over haar bijzondere leven en carrière – van het overleven van de Tweede Wereldoorlog tot het naar buiten treden als natuuractivist – geeft Jane Goodall antwoord op de belangrijke vraag: hoe blijven we hoopvol? Haar boodschap: er is altijd hoop. En dit boek geeft het.
'Jane Goodall legt in haar nieuwste boek uit wat haar hoop geeft, in tijden van klimaatverandering en natuurverwoesting.' Trouw
Details
Imprint
HarperCollinsUitgever
HarperCollins Holland
Publicatiedatum
19 oktober 2021
ISBN
9789402763348
Taal
Nederlands
Speelduur
6 uur 30 min 41 sec
Bestandsgrootte
358 MB
Formaat
mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app