Luistervoorbeeld

Onbreekbaar

Twee vrouwen, een ontvoerder. Wie heeft dit op zijn geweten?
Auteur Marieke Damen
Spreker Eva Damen
Speelduur 8u 49m 36s
€ 14,99

Beschrijving

Psychologische thriller van ThrillZone Award-winnaar, voor lezers van Saskia Noort, Esther Verhoef en Marion Pauw.

Alexandra is een succesvolle zakenvrouw, maar in haar relatie met Maarten niet meer gelukkig. Ze besluiten een pauze te nemen om uit te zoeken wat ze nog voor elkaar voelen. Alexandra vertrekt met hun zoontje Max naar hun vakantiehuis aan de rand van de Veluwe. Al snel na aankomst wordt ze ontvoerd; Max blijft alleen in het huis achter…

Demi is een tiener vol toekomstdromen. Totdat ze zwanger raakt. Na een consult bij de abortuskliniek wordt ze klemgereden en in een busje gesleurd…

Alexandra en Demi kennen elkaar niet, maar worden samen gevangengehouden in een kamer die ze de ‘papegaaienkooi’ gaan noemen. Wie houdt hen daar? Waarom? En kunnen ze nog ontsnappen?

Over Marieke Damens debuut Stilleven:

‘Niet eerder heeft een boek mij zo geraakt. Tot de laatste letter een aanrader!’ ThrillZone

Stilleven is een boek dat onder de huid gaat zitten en beklijft.’ Juryrapport Hebban Thrillerprijs

‘Damen heeft de lat hoog gelegd, maar ze komt daar goed uit en verrast tot het eind.’ VN Detective en Thrillergids

‘Het enige wat overblijft, is verbijstering. Wat een topdebuut!’ VrouwenThrillers

Details

ImprintHarperCollins
UitgeverHarperCollins Holland
Publicatiedatum 3 juni 2022
ISBN 9789402764826
Taal Nederlands
Soort audioLuisterboek
Speelduur 8u 49m 36s
Bestandsgrootte 1343 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Reviews van luisteraars

Login om review toe te voegen.