Het perfecte gezin
Het perfecte gezin

Het perfecte gezin

Vader. Moeder. Dochter. Allemaal hebben ze een groot geheim…

Psychologische thriller van ThrillZone Award-winnaar, voor lezers van Esther Verhoef en Marion Pauw.

Auteur

Marieke Damen

Spreker

Eva Damen

Speelduur

9 uur 3 min

€ 14,99

Beschrijving

Psychologische thriller van ThrillZone Award-winnaar, voor lezers van Esther Verhoef en Marion Pauw.

Caro is getrouwd met de dertig jaar oudere Oscar, een rijke vastgoedmagnaat. Samen met hun zeventienjarige dochter Violet verhuizen ze naar een ruime villa aan de rand van de bossen, waar ze al snel kennismaken met hun nieuwe buren. Wanneer er korte tijd later echter een baksteen door het keukenraam vliegt, vraagt het echtpaar zich af: zijn we wel gewenst in de nieuwe buurt?

Het blijkt het begin van een reeks gebeurtenissen die de relatie tussen Caro en Oscar op scherp zet. Als Violet verdwijnt, verandert hun leven pas echt in een nachtmerrie. Om hun dochter te vinden zijn Caro en Oscar volledig op elkaar aangewezen. Maar zo makkelijk gaat dat niet als je ieder ook nog je eigen geheimen met je meedraagt…

Over het werk van Marieke Damen:

‘Marieke Damen laat met Onbreekbaar zien dat ze thuishoort in de top van de Nederlandstalige thrillerauteurs.’ Hebban

‘Heerlijk spannende thriller, strak plot, met plezier gelezen!’ Nathalie Pagie

‘Damen heeft de lat hoog gelegd, maar ze komt daar goed uit en verrast tot het eind.’ VN Detective en Thrillergids

Details

Imprint

HarperCollins

Uitgever

HarperCollins Holland

Publicatiedatum

14 november 2023

ISBN

9789402769692

Taal

Nederlands

Speelduur

9 uur 3 min

Bestandsgrootte

1447 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Marieke Damen Bekijk alles

Onbreekbaar

Onbreekbaar

Marieke Damen

€ 14,99
Stilleven

Stilleven

Marieke Damen

€ 16,95

Meer spreker Eva Damen Bekijk alles

Het Franse geheim

Karen Swan

€ 12,99
De gevallen engel

De gevallen engel

Virginia Andrews

€ 12,99
De duistere engel

De duistere engel

Virginia Andrews

€ 12,99
Rome

Rome

Kiki van Dijk

€ 12,99