Luistervoorbeeld

De geheimen van Saffron Hall

Auteur Clare Marchant
Spreker Machteld van der Gaag
VertalerAnna Livestro
Speelduur 12u 0m 3s
€ 14,99

Beschrijving

Twee vrouwen, door vijf eeuwen gescheiden. Eén lang bewaard geheim.

1538
De jonge bruid Eleanor maakt indruk op haar kersverse man door saffraan te verbouwen, een zeer kostbare specerij. Wanneer hij onverwacht uit de gratie raakt bij de koning, wordt ook Eleanor meegesleurd in zijn ondergang. Ze moet vluchten, en dat terwijl ze op het punt staat een kind te krijgen.

2019
Amber woont tijdelijk bij haar opa op wat ooit het kasteel Saffron Hall was. Wanneer de oude toren na een storm instort, komt er een oud boek tevoorschijn, dat daar eeuwenlang verstopt heeft gezeten. Aan de hand van de dagboekfragmenten weet Amber beetje bij beetje een vergeten tragedie te onthullen, een verhaal dat pijnlijk dicht bij haar eigen leven komt…

Een prachtig ontroerend verhaal over liefde en hoop in donkere tijden. Voor fans van Lucinda Riley en Santa Montefiore.

Details

ImprintHarperCollins
UitgeverHarperCollins Holland
Publicatiedatum 12 september 2022
ISBN 9789402767889
Taal Nederlands
Soort audioLuisterboek
Speelduur 12u 0m 3s
Bestandsgrootte 1388 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Reviews van luisteraars

Login om review toe te voegen.