De dochter van de kaartenmaker
De dochter van de kaartenmaker

De dochter van de kaartenmaker

Een verborgen kaart. Een verloren liefde. Een tweede kans.

Meeslepende historische roman voor de lezers van Lucinda Riley en Sarah Penner.

Auteur

Clare Marchant

Spreker

Christanne de Bruijn

Vertaler

Anna Livestro

Speelduur

10 uur 48 min

€ 14,99

Beschrijving

Meeslepende historische roman voor de lezers van Lucinda Riley en Sarah Penner.

De twintigjarige Freida Ortelius moet aan het eind van de zestiende eeuw vanwege haar geloof Nederland ontvluchten, maar kan door haar talent om landkaarten te maken opnieuw beginnen in Londen. Al snel trekt haar zeldzame kundigheid de aandacht van koningin Elizabeth I, die de hulp van Freida eist nu ze worden bedreigd door de Spanjaarden. Freida raakt tegen haar wil betrokken bij een dodelijke missie, waarvan de gevolgen door de eeuwen heen zullen weerklinken.

Jaren later ontdekt Robyn Willoughby een prachtige, maar met bloed besmeurde landkaart in de antieke kaartenwinkel van haar vader. Als Robyn op onderzoek uitgaat, raakt ze verstrikt in een eeuwenoud geheim dat haar leven voor altijd zal veranderen…

Over het werk van Clare Marchant:

‘Een goed geschreven, mooi en spannend verhaal met dezelfde sfeer en kwaliteit als de boeken van Lucinda Riley en Santa Montefiore.’ NBD Biblion

‘Een adembenemend verhaal.’ Hebban

‘Een absolute aanrader voor wie van romans met een historisch tintje houdt.’ Chicklit

Details

Imprint

HarperCollins

Uitgever

HarperCollins Holland

Publicatiedatum

31 januari 2024

ISBN

9789402769647

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 48 min

Bestandsgrootte

890 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Clare Marchant Bekijk alles

Het mysterie van Lutton Hall
€ 14,99
De geheimen van Saffron Hall
€ 14,99

Meer spreker Christanne de Bruijn Bekijk alles

Een verrassende stap
€ 14,99
Dromen van vrijheid

Dromen van vrijheid

Robyn Carr

€ 14,99
Slangenvel

Slangenvel

Marja Boomstra

€ 11,95
Het spoor terug

Het spoor terug

Tess Gerritsen

€ 9,99