Luistervoorbeeld

Honderd stukjes van mij

Auteur Lucy Dillon
Spreker Peggy Vrijens
Speelduur 15u 22m 18s
€ 15,95

Beschrijving

Honderd stukjes van mij (A Hundred Pieces of Me) van Lucy Dillon is een roman voor de fans van Jojo Moyes en Sophie Kinsella.

Gina Bellamy's leven is een chaos. Daar staat ze dan, na haar scheiding, in een te kleine flat met te veel dozen vol spullen uit haar oude leven. Ze staat voor de keuze: doormodderen of eens en voor altijd uitvinden wie ze écht is. Het is tijd voor drastische maatregelen: al haar bezittingen de deur uit, alleen de honderd meest belangrijke dingen mogen blijven. Maar welke honderd dingen? Elke brief, elk souvenir, elk díng is een herinnering. Gina moet kiezen wat in haar nieuwe leven past en wat ze los wil laten, want alleen dan ontstaat ruimte voor nieuwe mogelijkheden...

Details

UitgeverRubinstein Audio
Publicatiedatum 18 september 2017
ISBN 9789462538085
Taal Nederlands
Soort audioLuisterboek
Speelduur 15u 22m 18s
Bestandsgrootte 1267 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Trefwoorden

Recensies uit de pers

'Bitterzoet en hartverwarmend: dit is het soort boek waardoor je alles uit het leven wil halen.' (Jojo Moyes)


Reviews van luisteraars

Login om review toe te voegen.
Over de auteur
Photo Lucy Dillon

Lucy Dillon (1974) is een Britse bestsellerauteur. Ze is dol op boeken, honden en cake. Haar romans hebben meerdere prijzen gewonnen en worden in heel Europa vertaald en gelezen.

Toon aanbod