Luistervoorbeeld

Het recht van de sterkste

Auteur Carla Norton
Spreker Wynn Heliczer
Speelduur 10u 38m 42s
€ 14,99

Beschrijving

Voor de fans van Mo Hayder, Val McDermid en Karin Slaughter. Het recht van de sterkste van Cara Norton is een ijzingwekkende thriller, waarover Jeffery Deaver zegt: 'de perfecte mix van sterke schrijfstijl, pyschologisch inzicht en 'niet-weg-te-leggen spanning.'

Reeve werd jaren geleden door Daryl Wayne Flint ontvoerd en jarenlang in zijn kelder gemarteld. Inmiddels is ze hersteld van alle trauma's, ze studeert en heeft haar leven weer op de rit.

Flint zit opgesloten in een psychiatrisch ziekenhuis en lijkt een modelpatiënt te zijn. Maar ondertussen plant hij zijn volgende move. Wanneer hij ontsnapt weet hij binnen 24 uur iemand uit zijn verleden te vermoorden. Reeve's ergste nachtmerrie wordt hiermee werkelijkheid en ze wordt overspoeld door beelden uit het verleden. Hoe graag ze Flint ook wil vergeten, niemand kent hem zo goed als zij. Flint weet uit handen van de autoriteiten te blijven en laat een bloedig spoor van slachtoffers achter. Reeve is de enige is die hem kan stoppen...

Details

UitgeverRubinstein Audio
Publicatiedatum 29 juni 2018
ISBN 9789463622981
Taal Nederlands
Soort audioLuisterboek
Speelduur 10u 38m 42s
Bestandsgrootte 585 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Trefwoorden


Reviews van luisteraars

Login om review toe te voegen.
Over de auteur
Photo Carla Norton

Carla Norton (1954) is een Amerikaanse auteur. Ze schreef eerder non-fictieboeken over ontvoeringszaken die bestsellers werden en zelfs door de FBI op hun leeslijst werden gezet. Haar kennis en ervaring gebruikt ze nu voor haar thrillers. Het thrillerdebuut Van Norton - Langs de afgrond - werd met goede recensies overladen.

Toon aanbod