Luistervoorbeeld

Alles op het spel

Auteur Sophie Hannah
Voorlezer Inge Ipenburg
Speelduur 15u 9m 28s
€ 14,99

Beschrijving

Sophie Hannah Alles op het spel is de nieuwe thriller van de koningin van de Britse spanning. Tot haar grootste fans behoren Nicci French en Simone van der Vlugt. Naast haar serie met Charlie & Simon in de hoofdrol, is Alles op het spel een standalone. Sophie Hannah schreef de meest recente 'Agatha Christie-boeken' en is ideaal voor de fans van Nicci French en SJ Watson.

Justine verhuist met haar gezin naar een prachtig huis in Devon. Kort na de verhuizing begint haar dochter Ellen zich steeds meer terug te trekken, zeker nadat haar nieuwe BFF George geschorst is van school. Justine probeert het hoofd van de school te bewegen de schorsing ongedaan te maken, maar komt erachter dat er helemaal geen sprake is van een schorsing. Sterker nog... er ís helemaal geen George.

Dan beginnen de vreemde telefoontjes. Iemand probeert Justine ervan te overtuigen dat zij en Justine een gedeeld traumatisch verleden hebben. Justine heeft echter geen idee waar ze het over heeft. Wanneer de vrouw vertelt over drie graven, qua afmetingen bestemd voor twee volwassenen en een kind, begint Justine te vrezen voor de veiligheid van haar gezin. De politie kan niets doen met haar vage omschrijvingen, en Justine zal zelf achter de waarheid moeten komen. Maar daartoe zal ze eerst moeten uitvinden wie de anonieme beller is...

Details

UitgeverRubinstein Audio
Publicatiedatum 6 april 2019
ISBN 9789463628938
Taal Nederlands
Speelduur 15u 9m 28s
Bestandsgrootte 1249 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Trefwoorden

Over de auteur
Photo Sophie Hannah
Sophie Hannah

Sophie Hannah (1971) is een Britse auteur van thrillers, kinderboeken, romans en poëzie. Hannah is de dochter van een hoogleraar politicologie en een jeugdboekenschrijfster.

Haar eerste gepubliceerde werk was het kinderboek Carrot the Goldfish (1992). Tussen 1993 en 2007 publiceerde ze tien poëziebundels, waarvan het merendeel verscheen bij uitgever Carcanet Press. Ook vertaalde ze twee boeken van Tove Jansson uit de Mumintrollet-serie in het Engels. Van 1997 tot 2001 was ze verbonden aan twee universiteiten, respectievelijk Cambridge (Trinity College) en Oxford (Wolfson College).

In 2006 publiceerde ze voor het eerst een boek voor volwassenen, Little Face, een psychologische misdaadroman. Er werden 100.000 exemplaren van verkocht, en in de jaren daarna verscheen nog een tiental misdaadromans, waaronder The Monogram Murders (2014), een detectiveroman met Hercule Poirot, de Belgische detective geschapen door Agatha Christie, 39 jaar na Curtain: Poirot's Last Case (vertaald als Het doek valt).

Toon aanbod