Ik zie je bij het meer
Ik zie je bij het meer

Ik zie je bij het meer

Nadat Will en Fern 24 uur met elkaar doorbrachten, spraken ze af om elkaar een jaar later weer te ontmoeten. Fern kwam opdagen. Will was negen jaar te laat…

Auteur

Carley Fortune

Spreker

Verona Stam

Speelduur

10 uur 59 min

€ 14,99

Beschrijving

Een pact om elkaar een jaar later weer te ontmoeten. Zij kwam. Hij was negen jaar te laat.

Tien jaar geleden bracht Fern vierentwintig uur door met Will Baxter in Toronto. Er was een onmiskenbare klik, maar de timing had niet slechter kunnen zijn. Ze spraken af om elkaar precies één jaar later weer te zien. Fern kwam opdagen. Will niet.
Jaren later heeft Fern haar droom om het in de grote stad te maken moeten opgeven. Ze verhuist terug naar Barry's Bay om in het resort van haar moeder te werken, waar nota bene haar ex-vriendje de manager is. Fern kan geen kant op. Dan arriveert Will in het slaperige dorpje, een koffer en een aanbod om Fern te helpen én iets te verbergen. Kan ze hem weer vertrouwen?

Deze zomerse romance van de auteur van Elke zomer daarna is een heerlijke mix van coming-of-age, YA en chicklit voor fans van Ali Hazelwood en Jenny Han.

Details

Imprint

Van Goor

Uitgever

Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum

Publicatiedatum

11 juli 2023

ISBN

9789000390915

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 59 min

Bestandsgrootte

908 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Carley Fortune is journalist en won diverse prijzen voor haar werk. Ze schreef voor onder meer The Globe and Mail, The Grid en Refinery29 Canada. Ze bracht haar jeugd door in de buitenwijken van Sydney, Australië, en in Barry's Bay, waar haar boek Elke zomer daarna zich afspeelt. Carley woont in Toronto met haar man en kinderen. Elke zomer daarna is haar debuut.

Meer auteur Carley Fortune Bekijk alles

Elke zomer daarna
5.0

Elke zomer daarna

Carley Fortune

€ 14,99

Meer spreker Verona Stam Bekijk alles

The idea of you

Robinne Lee, Textcase

€ 14,99
De Sterrenbeeldenserie: erotische korte verhalen voor Kreeft
€ 9,99
De player

De player

Jennifer L. Armentrout

€ 9,99
Even tussen ons

Even tussen ons

Eveline Stallaart

€ 12,99