I kissed Shara Wheeler
I kissed Shara Wheeler

I kissed Shara Wheeler

Om haar te krijgen, moet je haar eerst nog wel vinden...

Eén zoen zet een spannende zoektocht op gang. ‘I kissed Shara Wheeler’ is een vlijmscherpe romance van Casey McQuiston, bekend van ‘Rood, wit & koningsblauw’.

Auteur

Casey McQuiston

Spreker

Wynn Heliczer

Vertaler

Jacodine van de Velde

Speelduur

10 uur 44 min

€ 14,99

Beschrijving

‘I kissed Shara Wheeler’ van Casey McQuiston is een humoristische YA-roman, perfect voor de fans van John Green en Becky Albertalli.

De grootste wens van Chloe Green is om gekozen te worden om aan het einde van het schooljaar de afscheidsrede te houden. Er is één tegenstander: Shara Wheeler, de prom queen en de dochter van de directeur. Een maand voor haar afstuderen zoent Shara Chloe en dan verdwijnt ze opeens. Chloe gaat op onderzoek uit en komt erachter dat ze niet de enige is die door Shara is gezoend. Ze hebben allemaal een cryptisch briefje ontvangen en moeten hun best doen om Shara te vinden.

Details

Imprint

Z&K

Uitgever

VBK Media

Publicatiedatum

5 juli 2023

ISBN

9789020552003

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 44 min

Bestandsgrootte

589 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Casey McQuiston is New York Times-bestsellerauteur van ‘Rood, wit en koningsblauw’, hun debuutroman. Met dit boek stond Casey meerdere weken op nummer 1 in de bestsellerlijsten. Casey schrijft het liefst over slimme mensen met slechte manieren die verrast worden door de liefde.

Meer auteur Casey McQuiston Bekijk alles

De laatste halte

De laatste halte

Casey McQuiston

€ 14,99
Rood, wit & koningsblauw

Rood, wit & koningsblauw

Casey McQuiston

€ 14,99

Meer spreker Wynn Heliczer Bekijk alles

Huis van vuur & schaduw

Huis van vuur & schaduw

Sarah J. Maas

€ 19,99
Zin

Zin

Jackie van Laren

€ 14,99
Waarom kan ik niet gewoon gelukkig zijn?
€ 12,95
Moordgids voor lieve meisjes
€ 11,99