Medusa
Medusa
Nog geen fragment

Medusa

Een prachtige hertelling van de Griekse mythe van Medusa. Voor lezers van Madeline Miller en Jennifer Saint.

€ 14,99

Beschrijving

Bestsellerauteur Jessie Burton belicht in Medusa de vrouw achter de legende door de rollen om te draaien in deze verbluffende hervertelling van de Griekse mythe, ideaal voor lezers die eerder genoten van Circe en Ariadne. Medusa komt tot leven in deze nieuwe, krachtige en poëtische versie van het verhaal dat lang geleden in steen gebeiteld werd. Nadat Medusa misbruikt is door machtige goden en verbannen naar een afgelegen eiland, heeft ze weinig gezelschap op de slangen die haar hoofd sieren na. Achtervolgd door de herinneringen aan een leven voordat alles van haar werd gestolen, heeft ze geen andere keuze dan vrede sluiten met haar nieuwe ik: Medusa het Monster. Maar wanneer de charmante en mooie Perseus op het eiland arriveert, wordt haar eenzame bestaan overhoop gegooid, wat leidt tot verlangen, liefde... en verraad. Durf jij opnieuw te kijken naar de vrouw van wie beweerd wordt dat ze een monster is?

Details

Imprint

Luitingh Sijthoff

Uitgever

Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij

Publicatiedatum

20 maart 2024

ISBN

9789021043456

Taal

Nederlands

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Jessie Burton is de auteur van wereldwijde bestsellers als Het huis aan de Gouden Bocht en Het huis aan de Herengracht. Haar werk verschijnt in meer dan veertig talen. In Medusa belicht Burton de vrouw achter de legende. Geschreven in een krachtige en poëtische stijl.

Meer auteur Jessie Burton Bekijk alles

Het huis aan de Herengracht
€ 14,99
De muze

De muze

Jessie Burton

€ 14,99
Het huis aan de Gouden Bocht
€ 12,99
De bekentenis

De bekentenis

Jessie Burton

€ 14,99

Meer spreker Lottie Hellingman Bekijk alles

Schaduw en licht

Schaduw en licht

Anne Stern

€ 14,99
Atlas
5.0

Atlas

Lucinda Riley, Harry Whittaker

€ 22,99
Wat ik aan mijn kinderen wil doorgeven
€ 15,99
De dochter van de imker

De dochter van de imker

Santa Montefiore

€ 14,99