Een woord te veel
Een woord te veel

Een woord te veel

Hoe goed ken jij je partner? Luister nu het tweede deel van de Home Sweet Home-reeks van Hilde Vandermeeren!

Serie

Auteur

Hilde Vandermeeren

Spreker

Christanne de Bruijn

Speelduur

2 uur 45 min

€ 5,99

Beschrijving

Hoe goed ken jij je partner?

Cynthia heeft geweldig nieuws gekregen: ze is uitverkoren om mee te doen aan een nieuwe realityshow en dat zal haar leven naar een nieuw niveau tillen. Er zullen deuren opengaan die voor iemand als zij anders gesloten zouden blijven. In haar relatie gaat het helaas minder goed. Haar man doet de laatste tijd afstandelijk en ze vermoedt dat hij vreemdgaat. Ze besluit om op onderzoek uit te gaan, maar stuit daarbij op iets wat ze niet had verwacht. Ineens staat niet alleen haar relatie op het spel, maar ook haar leven.

De Home Sweet Home-reeks bestaat uit drie spannende novelles die je op het puntje van je stoel houden. Lees of luister ook Kinderen eerst en Het huis aan de overkant.

De thrillers van de Home Sweet Home-reeks zijn afzonderlijk van elkaar te lezen. Perfect voor de lezers van B.A. Paris, Louise Candlish en Saskia Noort.

Details

Imprint

Volt

Uitgever

Singel Uitgeverijen

Publicatiedatum

16 augustus 2022

ISBN

9789021469287

Taal

Nederlands

Speelduur

2 uur 45 min

Bestandsgrootte

227 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Meer auteur Hilde Vandermeeren Bekijk alles

Het huis aan de overkant

Het huis aan de overkant

Hilde Vandermeeren

€ 5,99
Kinderen eerst

Kinderen eerst

Hilde Vandermeeren

€ 5,99
Vlaams Moord in de wijk

Moord in de wijk

Hilde Vandermeeren

€ 9,99
Als alles duister wordt

Als alles duister wordt

Hilde Vandermeeren

€ 11,99

Meer spreker Christanne de Bruijn Bekijk alles

Dromen van vrijheid

Dromen van vrijheid

Robyn Carr

€ 14,99
Slangenvel

Slangenvel

Marja Boomstra

€ 11,95
Het spoor terug

Het spoor terug

Tess Gerritsen

€ 9,99
Onder het mes

Onder het mes

Tess Gerritsen

€ 9,99