Luistervoorbeeld

Het huis aan de overkant

SerieHome Sweet Home deel 3
Auteur Hilde Vandermeeren
Spreker Jantine van den Bosch, Irma Hartog
Speelduur 3u 1m 15s
€ 4,99

Beschrijving

Waar je ook heen vlucht, ik zal je vinden.

Liz laat haar drukke baan in Londen achter zich om retraites voor mensen met een burn-out te organiseren op een eiland met slechts twee huizen. Wel vervelend dat ze niet echt hoogte kan krijgen van haar enige buren.
Sarah hoopt dat ze samen met Paul op dit eiland veilig is voor haar verleden. Wel vervelend dat er door die retraites van Liz steeds nieuwe mensen naar het eiland komen, met alle gevaren van dien.
Op een afgelegen eiland kunnen de spanningen snel oplopen. Zeker als je niet weet wie je kunt vertrouwen.

De Home Sweet Home-reeks bestaat uit drie spannende novelles die je op het puntje van je stoel houden. Lees of luister ook Kinderen eerst en Een woord te veel. Perfect voor de lezers van B.A. Paris, Louise Candlish en Saskia Noort.

Details

ImprintVolt
UitgeverSingel Uitgeverijen
Publicatiedatum 16 augustus 2022
ISBN 9789021469294
Taal Nederlands
Soort audioLuisterboek
Speelduur 3u 1m 15s
Bestandsgrootte 249 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Trefwoorden


Reviews van luisteraars

Login om review toe te voegen.
Over de auteur
Photo Hilde Vandermeeren

Hilde Vandermeeren (1970) schreef meer dan veertig kinder- en jeugdboeken, waarvan vele werden bekroond met Nederlandse en Vlaamse literaire prijzen. Sinds haar jeugd verslindt ze thrillers en spannende romans. Met haar eerste psychologische thriller, Als alles duister wordt, begon haar carrière als thrillerschrijfster en won ze meteen de Hercule Poirot publieksprijs 2013. Ook werd ze genomineerd voor de Diamanten Kogel 2013. Een van haar korte verhalen is recent verschenen in het bijzonder prestigieuze Ellery Queen Mystery Magazine en genomineerd voor de Derringer Award 2017 voor beste korte verhaal.

Toon aanbod