De tweeling van Summerbourne
De tweeling van Summerbourne

De tweeling van Summerbourne

'De tweeling van Summerbourne' van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor liefhebbers van Santa Montefiore en Kate Morton.

Auteur

Emma Rous

Spreker

Carolina Mout

Speelduur

9 uur 51 min

€ 12,99

Beschrijving

Seraphine Mayes en haar tweelingbroer zijn geboren en opgegroeid op het Engelse familielandgoed Summerbourne, een schitterend landhuis aan de kust van Norfolk. Vlak na de geboorte vond er een drama plaats: haar moeder stierf en de au pair vluchtte weg. Sef, nu volwassen, rouwt om de recente dood van haar vader. Haar twee broers komen naar Summerbourne om hun vaders spullen op te ruimen. Dan vindt Sef tussen zijn spullen een familiefoto van haar geboortedag. Op de foto kijkt haar moeder, omringd door haar man en jonge zoon, trots in de camera met één baby op schoot. Wie van de tweeling is deze baby en wat is er die dag echt gebeurd? Eén persoon kent de waarheid, als Seraphine haar maar kan vinden…

Details

Imprint

LS Amsterdam

Uitgever

Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij

Publicatiedatum

19 maart 2019

ISBN

9789024581146

Taal

Nederlands

Speelduur

9 uur 51 min

Bestandsgrootte

541 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Emma Rous is afgestudeerd aan Cambridge University. Ze heeft altijd van verhalen gehouden waarin identiteit onduidelijk is, zoals The Talented Mr. Ripley. Ook wilde ze schrijven over de emotionele band met een plek. Het idee voor haar debuutroman De tweeling van Summerbourne was geboren.

Meer auteur Emma Rous Bekijk alles

Het geheim van Raven Hall
€ 12,99

Meer spreker Carolina Mout Bekijk alles

€ 13,99

Koppijn

Gisela Terwindt

€ 16,99
Al mijn geheimen

Al mijn geheimen

Lynn Austin

€ 17,99
Ik beloof je dat het niet altijd zo'n pijn zal doen
€ 16,99