Luistervoorbeeld

Tik Tak

Een gesloten kamer. Een lijk. Vijf verdachten. Drie uur om de moordenaar te vinden...
Auteur Chris McGeorge
Voorlezer Jurjen van Loon
Speelduur 9u 13m 21s
€ 12,99

Beschrijving

Tik Tak van Chris McGeorge is de perfecte thriller voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Ruth Ware. Chris McGeorge: de nieuwe koning van de locked room mystery.

Als 11-jarig jongetje loste Morgan Sheppard de moord op zijn wiskundeleraar op, terwijl iedereen dacht aan zelfmoord. Nu, 25 jaar later, wordt hij wakker, geboeid aan een bed in een onbekende hotelkamer, met vijf vreemden die ook net ontwaken. In de badkamer ligt een lijk. Op de tv verschijnt een man met een masker op. Sheppard krijgt de opdracht om binnen 3 uur de moord op te lossen, anders zal iedereen sterven. De moordenaar blijkt een van de aanwezigen te zijn, maar het is onduidelijk wie…

Tik Tak is een rollercoasterthriller die je vanaf de eerste bladzijde te pakken heeft.

Details

Uitgeverij LS Amsterdam
Publicatiedatum 23 augustus 2018
ISBN 9789024584024
Taal Nederlands
Speelduur 9u 13m 21s
Bestandsgrootte 507 Mb
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Trefwoorden

Recensies uit de pers

'Sterk debuut.' (Het Parool)

Over de auteur
Photo Chris McGeorge
Chris McGeorge

Chris McGeorge (1992) werkt als schrijver in Londen. McGeorge is een groot filmliefhebber en dat zie je terug in zijn eerste boek Tik tak
.

Toon aanbod