Mea culpa
Mea culpa

Mea culpa

Als een moeder haar zoontje even loslaat rent hij de straat over en wordt aangereden door een auto. De bestuurder rijdt door. Jenna’s wereld in een nachtmerrie.

Auteur

Clare Mackintosh

Spreker

Gaby Milder

Speelduur

11 uur 23 min

€ 14,99

Beschrijving

‘Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci

Wanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het ondenkbare: hij rent de straat over en wordt aangereden door een auto. De bestuurder rijdt door. In een fractie van een seconde verandert Jenna’s wereld in een nachtmerrie. Om de vreselijke waarheid te ontlopen verhuist ze naar een afgelegen plek aan de kust in Wales, maar de herinneringen, angsten en rouw zijn allesoverheersend. Inspecteur Ray Stevens leidt het onderzoek naar de dader. Vastbesloten om tot de bodem van de zaak te komen, zet hij zowel zijn professionele als zijn persoonlijke leven op het spel. Intussen wordt Jenna ingehaald door haar verleden, met alle verwoestende consequenties van dien…

’Mea culpa’ is een regelrechte sensatie met fans als Peter James, Richard&Judy.

Details

Imprint

Uitgeverij De Fontein

Uitgever

VBK Media

Publicatiedatum

18 maart 2016

ISBN

9789026141454

Taal

Nederlands

Speelduur

11 uur 23 min

Bestandsgrootte

626 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Clare Mackintosh werkte jarenlang binnen de politiewereld. In 2011 begon ze als freelancejournalist en inmiddels is ze fulltime schrijver. Haar debuut Mea culpa was direct na verschijnen een grote hit in Engeland en wordt omschreven als een sensatie. Daarna schreef ze nog drie zeer succesvolle literaire thrillers: Ik zie jou, Valse hoop en Gegijzeld. Een onmogelijke keuze is haar eerste roman, gebaseerd op een ingrijpende gebeurtenis in haar eigen leven. Het laatste feest is haar vijfde thriller.

Meer auteur Clare Mackintosh Bekijk alles

Het laatste feest

Het laatste feest

Clare Mackintosh

€ 14,99
Gegijzeld

Gegijzeld

Clare Mackintosh

€ 14,99
De donor

De donor

Clare Mackintosh

€ 5,99
De understudy

De understudy

B.A. Paris, Clare Mackintosh

€ 12,99

Meer spreker Gaby Milder Bekijk alles

Strandjuweel

Strandjuweel

Irene Hannon

€ 14,99
Madame Clumsy

Madame Clumsy

Ineke van Stempvoort

€ 5,99
Loslaten

Loslaten

Julia Sprang

€ 6,99
Bramenweelde

Bramenweelde

Irene Hannon

€ 14,99