Luistervoorbeeld

De erfenis van de tempeliers

Auteur Steve Berry
Voorlezer Casper Gimbrère
Speelduur 16u 8m 55s
€ 14,99

Beschrijving

In De erfenis van de Tempeliers hebben dieven het voorzien op een dagboek waarin een onderzoek naar de verdwenen schatten van de Tempeliers is opgetekend. Cotton Malone en een vriendin belanden bij een ruïne van een kerk in de Pyreneeën. Zij zijn niet de enigen die op jacht zijn naar de verloren gewaande erfenis van de Tempeliers. Want voor de Kerk blijkt het van levensbelang dat de mythe van de Wederopstanding blijft bestaan.

Het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone optreedt. Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean. Een mix van historie, spanning, religie en liefde.

Details

Uitgeverij Uitgeverij De Fontein
Publicatiedatum 24 augustus 2016
ISBN 9789026142772
Taal Nederlands
Speelduur 16u 8m 55s
Bestandsgrootte 887 Mb
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Trefwoorden

Over de auteur
Photo Steve Berry
Steve Berry

Steve Berry (1955) is een Amerikaanse schrijver. Hij werd geboren in Georgia en groeide daar ook op. Hij werkte 30 jaar lang als procesadvocaat. Zijn boeken worden gekenmerkt door de rijkdom aan historische details en de grondige research. Hij is met recht een bestsellerauteur: Berry verkocht al meer dan 20 miljoen boeken. Zijn thrillers verschijnen in veertig talen.

Toon aanbod