De erfenis van de Tempeliers
De erfenis van de Tempeliers

De erfenis van de Tempeliers

De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held Cotton Malone optreedt. Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean. Een mix van historie, spanning, religie en liefde.

Serie

Cotton Malone deel 1

Auteur

Steve Berry

Spreker

Casper Gimbrère

Speelduur

16 uur 8 min

€ 14,99

Beschrijving

Cotton Malone (1) 'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone, optreedt.

Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean.

Een mix van historie, spanning, religie en liefde. In 'De erfenis van de Tempeliers' hebben dieven het voorzien op een dagboek waarin een onderzoek naar de verdwenen schatten van de Tempeliers is opgetekend. Cotton Malone en een vriendin belanden bij een ruïne van een kerk in de Pyreneeën. Zij zijn niet de enigen die op jacht zijn naar de verloren gewaande erfenis van de Tempeliers. Want voor de Kerk blijkt het van levensbelang dat de mythe van de Wederopstanding blijft bestaan.

Details

Imprint

Uitgeverij De Fontein

Uitgever

VBK Media

Publicatiedatum

24 augustus 2016

ISBN

9789026142772

Taal

Nederlands

Speelduur

16 uur 8 min

Bestandsgrootte

887 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

De boeken van Steve Berry worden alom geprezenvanwege hun rijkdom aan historische details en de grondige research. Zijn thrillers verschijnen in veertig talen.

Meer auteur Steve Berry Bekijk alles

De laatste koning

Steve Berry

€ 14,99
Het patriottenspel

Het patriottenspel

Steve Berry

€ 14,99
De Lincoln mythe

De Lincoln mythe

Steve Berry

€ 14,99
Het web van de keizer

Het web van de keizer

Steve Berry

€ 12,99

Meer spreker Casper Gimbrère Bekijk alles

De laatste koning

Steve Berry

€ 14,99
Val der titanen

Val der titanen

Ken Follett

€ 19,99
Ik beloof je dat ik honderd word
5.0

Ik beloof je dat ik honderd word

Peter R. de Vries, Royce de Vries

€ 19,99
Weg des doods

Weg des doods

Christopher Golden

€ 14,99