Als de dood
Als de dood

Als de dood

Red ontmoet Bryce via een datingsite. De aanvankelijke liefde slaat om in terreur. Bryce is vast besloten alles en iedereen waar Red van houdt te vernietigen.

Serie

Roy Grace deel 10

Auteur

Peter James

Spreker

Ruben Brinkman

Speelduur

13 uur 32 min

€ 14,99

Beschrijving

'Als de dood' van Peter James is deel 10 in de thriller-serie rondom inspecteur Roy Grace. Roy Grace figureerde voor het eerst in de hittitel 'Doodsimpel'.Voor de fans van Lee Child, Ian Rankin en Inspector Morse.

Online dating, stalken, en obsessie; ingrediënten voor een steengoeie thriller

Via een online datingsite ontmoet Red Westwood haar nieuwe liefde. Maar gaandeweg hun relatie blijkt de man duistere en onaangename kanten te hebben. De liefde verwordt tot terreur en Red weet zich met behulp van de politie aan hem te ontworstelen maar dan begint de nachtmerrie pas echt... Roy Grace staat voor de taak deze zaak tot een goed einde te brengen.

Details

Imprint

De Fontein Romans & Spanning

Uitgever

VBK Media

Publicatiedatum

13 september 2023

ISBN

9789026170560

Taal

Nederlands

Speelduur

13 uur 32 min

Bestandsgrootte

743 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Peter James is een van de bestverkopende thrillerauteurs ter wereld. In de zeer succesvolle reeks over inspecteur Roy Grace zijn alle delen afzonderlijk te lezen.

Meer auteur Peter James Bekijk alles

Een date met de dood

Een date met de dood

Peter James

€ 12,99
Doodsangst

Doodsangst

Peter James

€ 14,99
Een dodelijke gok

Een dodelijke gok

Peter James

€ 14,99
Tot in de dood

Tot in de dood

Peter James

€ 14,99

Meer spreker Ruben Brinkman Bekijk alles

Rik en Jesper overleven op een onbewoond eiland
€ 9,99
Aanbieding De zondebok

De zondebok

Kasper van Beek

€ 15,99 € 7,99
De bokaal van de goden

De bokaal van de goden

Rick Riordan

€ 14,99
Doodsklok

Doodsklok

Peter James

€ 14,99