Het feest
Het feest

Het feest

Ontluisterende roman over jaloezie, verraad en hypocrisie in het hart van de Britse upper class

Het feest' van Elizabeth Day is een roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis.

Auteur

Elizabeth Day

Spreker

Ad Knippels

Vertaler

Eefje Bosch

Speelduur

10 uur 22 min

€ 14,99

Beschrijving

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis.

Martin Gilmour en Ben Fitzmaurice zijn al vijfentwintig jaar beste vrienden, vanaf het moment dat ze elkaar ontmoetten op Burtonbury School. Ze vormen een apart stel: een arbeiderszoon en de golden boy uit een aristocratische familie. Martin weet dat er door anderen vraagtekens worden gezet bij hun vriendschap, maar hij doet alles voor Ben. Hij bewaart zelfs Bens grootste geheim.

Op Bens veertigste verjaardag, omringd door het Britse establishment dat zich laaft aan champagne en drugs, bekruipt Martin voor de zoveelste keer het gevoel dat hij er niet bij hoort. Ook zijn vrouw Lucy, die al vanaf het begin argwaan koestert, voelt dat er onheil in de lucht hangt. Maar Ben zou nooit iets doen om de vriendschap op het spel te zetten. Toch?

Het feest is een vlijmscherpe kritiek op de Britse elite en de ongeschreven wetten van de upper class.

***** ‘Een heerlijke standensatire en een meeslepende thriller ineen, die wel vergeleken wordt met Donna Tartts De verborgen geschiedenis.’ – Judith Eiselin in NRC Handelsblad

**** ‘Een vlijmscherpe fileersessie van de zogenaamde elite, English Style. Je kunt erom lachen. Huilen mag ook.’ – Koen Eykhout in De Limburger

'Wat hebben we zin in deze inkzwarte psychologische thriller over de ongeschreven wetten van de Britse Upper class.' – De VPRO-gids

Details

Imprint

Uitgeverij AmboAnthos

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

2 juli 2019

ISBN

9789026350160

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 22 min

Bestandsgrootte

569 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Elizabeth Day Bekijk alles

De huisgenoot

De huisgenoot

Elizabeth Day

€ 14,99
Schaduwstad

Schaduwstad

Elizabeth Day

€ 14,99

Meer spreker Ad Knippels Bekijk alles

Onrustig tij

Onrustig tij

Donna Leon

€ 9,99
De gebroeders Karamazov

De gebroeders Karamazov

Fjodor Dostojevski

€ 9,99

Bedrieglijke zaken

Donna Leon

€ 9,99

De stille elite

Donna Leon

€ 9,99