In hechtenis
Tabitha zit in de gevangenis op beschuldiging van moord. Hoewel ze zich slechts flarden kan herinneren van de dag van de moord, denkt ze zeker te weten dat zij niet de moordenaar is. Toch?
€ 22,99
Beschrijving
Tabitha zit vast in een huis van bewaring, beschuldigd van moord op haar buurman Stuart Rees. Iedereen weet zeker dat ze het gedaan heeft, want waarom zou anders zijn lijk in haar schuur liggen?
Tabitha kan zich van de bewuste dag haast niets herinneren. Toch denkt ze dat ze onschuldig is. Wanneer ze merkt dat haar advocaat hieraan twijfelt, besluit ze zelf haar verdediging op zich te nemen. Maar dat blijkt lastig vanuit de cel.
Naarmate meer kennisen, dorpsgenoten en haar ex haar bezoeken in de gevangenis, komt ze erachter dat Stuart maar weinig vrienden had, en dat zijzelf vanaf het moment dat ze weer in het dorp was komen wonen met argusogen wordt bekeken. Zou iemand haar de schuld in de schoenen proberen te schuiven? Of heeft ze het misschien toch zelf gedaan?
Details
Imprint
Ambo|AnthosUitgever
Ambo/Anthos B.V.
Publicatiedatum
23 april 2020
ISBN
9789026352959
Taal
Nederlands
Speelduur
11 uur 33 min 12 sec
Bestandsgrootte
634 MB
Formaat
mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app
Categorieën
Over de auteur
Achter de naam Nicci French gaat het echtpaar Nicci Gerrard en Sean French schuil. Dit duo is wereldberoemd om hun thrillers en korte verhalen. Al meer dan 25 jaar zijn ze niet weg te denken uit de thrillerwereld.
Achter de naam Nicci French gaat het echtpaar Nicci Gerrard en Sean French schuil. Dit duo is wereldberoemd om hun thrillers en korte verhalen. Al meer dan 25 jaar zijn ze niet weg te denken uit de thrillerwereld.