De schaduwvriend
De schaduwvriend

De schaduwvriend

De Schaduwvriend van Alex North is een spannende en duistere thriller, waarmee North de hooggespannen verwachtingen na De Fluisterman inlost. Voor de fans van Stephen King en Thomas Harris.

Auteur

Alex North

Spreker

Frank Rigter

Speelduur

9 uur 57 min

€ 14,99

Beschrijving

De schaduwvriend is de nieuwe thriller van Alex North, die eerder de bestseller De Fluisterman schreef.

In De schaduwvriend herinnert Paul Adams zich nog goed die vreselijke dag waarop de jonge Charlie Crabtree een van zijn klasgenoten vermoordde. Paul was zowel bevriend met Charlie als met het slachtoffer. Diezelfde dag verdween Charlie spoorloos en de wildste complottheorieën doen nog steeds de ronde op internet. Vijfentwintig jaar later verwerkt Paul stukje bij beetje zijn jeugd. Maar wanneer zijn dementerende moeder een terugval krijgt, kan hij er niet meer omheen: hij moet terug naar zijn ouderlijk huis. Het duurt niet lang voordat alles uit de hand begint te lopen: zijn moeder is ervan overtuigd dat er een indringer in huis is, en Paul realiseert zich dat hij wordt gevolgd. Het zet hem aan het denken: wat is er daadwerkelijk gebeurd op de dag van de moord? Waar zou Charlie nu zijn?

De schaduwvriend is een spannende en duistere thriller, waarmee North de hooggespannen verwachtingen na De Fluisterman inlost.

Over De Fluisterman:

**** ‘Een geraffineerde constructie.’ – VN Detective & Thrillergids

‘Atmosferisch en griezelig spannend.’ – Alex Michaelides, auteur van De stille patiënt

Details

Imprint

Ambo|Anthos

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

14 november 2020

ISBN

9789026354380

Taal

Nederlands

Speelduur

9 uur 57 min

Bestandsgrootte

820 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Alex North is geboren in Leeds en woont er nu ook met zijn vrouw en zoon. Hij studeerde filosofie aan de universiteit van Leeds, en werkte daar op de faculteit sociologie, voordat hij ging schrijven. Zijn debuut De Fluisterman was een New York Times-bestseller en werd direct verkocht aan vijftien landen. De filmrechten zijn verkocht aan de Russo-broers, bekend van The Avengers.

Meer auteur Alex North Bekijk alles

De Fluisterman

De Fluisterman

Alex North

€ 14,99

Meer spreker Frank Rigter Bekijk alles

De pianostemmer

De pianostemmer

Daniel Mason

€ 12,99
Schepen vergaan

Schepen vergaan

James Patterson

€ 12,99
De beste sigaret voor uw gezondheid
€ 9,99
Een spoor van geweld

Een spoor van geweld

Mark O'Connell

€ 15,99