De sekte
De sekte

De sekte

Sofia Bauman raakt gefascineerd door de newageleer ViaTerra van de charismatische leider Franz Oswald. Algauw ontdekt ze welke opofferingen van haar verwacht worden. Debuutroman.

Serie

De sekte deel 1

Auteur

Mariette Lindstein

Spreker

Charlotte Lap

Speelduur

13 uur 40 min

€ 9,99

Beschrijving

Op een klein eiland aan de Zweedse kust heeft zich een newagebeweging gesetteld. De charismatische leider, Franz Oswald, heeft de doctrine ViaTerra ontwikkeld, die een onweerstaanbare aantrekkingskracht uitoefent op beroemdheden en vooraanstaande politici.

Sofia Bauman, net afgestudeerd aan de universiteit, raakt gefascineerd door de leer van ViaTerra en het inspirerende levensverhaal van Oswald. Ze weet nog niet goed wat ze met haar leven wil, maar is gecharmeerd van Oswald en accepteert de baan die hij haar aanbiedt.

Algauw ontdekt ze welke enorme opofferingen er van haar verwacht worden. En wanneer de idyllische zomer ten einde komt en een ondoordringbare mist het eiland opslokt, vraagt ze zich af of ViaTerra wel zo’n nobele beweging is als ze aanvankelijk dacht. Ook ontdekt ze dat er een groot verschil is tussen het publieke imago van Oswald en zijn daadwerkelijke intenties.

Echter, er lijkt geen weg terug naar haar voormalige leven. Want niemand heeft ViaTerra ooit kunnen verlaten...

Details

Imprint

AW Bruna

Uitgever

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Publicatiedatum

13 september 2017

ISBN

9789046171356

Taal

Nederlands

Speelduur

13 uur 40 min

Bestandsgrootte

751 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Mariette Lindstein (1958) groeide op in Halmstad, aan de westkust van Zweden. Al van jongsaf aan had ze een talent voor het vertellen van verhalen. Tegen de tijd dat ze van school kwam had ze haar zinnen gezet op een carrière in de journalistiek. Die droom vervloog echter toen ze op 19-jarige leeftijd in de Scientologykerk belandde. Ze klom razendsnel op naar het hoofdkwartier, waar ze uiteindelijk 27 jaar bleef en op het hoogste niveau werkte, direct onder Scientologyleider David Miscavige. In 2004 slaagde ze erin te ontsnappen, onder dramatische omstandigheden. Mariette woont tegenwoordig in Zweden met haar man Dan Koon, een eveneens voormalig Scientologylid én auteur. Toen ze geïnterviewd werd door Pulitzer Prize-winnaar Lawrence Wright over haar tijd bij Scientology, ontstond het idee voor een thriller over een sekte, deels gebaseerd op haar eigen ervaringen. Inmiddels zijn alle drie de boeken uit Lindsteins trilogie enorme bestsellers in Zweden. De boeken verschijnen in 10 landen. Naast schrijven geeft Mariette ook lezingen en voorlichting over de gevaren van sektes.

Meer auteur Mariette Lindstein Bekijk alles

Kinderen van de sekte

Kinderen van de sekte

Mariette Lindstein

€ 9,99
De sekte herrijst

De sekte herrijst

Mariette Lindstein

€ 9,99

Meer spreker Charlotte Lap Bekijk alles

Doorstarters aan de Franse kust

Doorstarters aan de Franse kust

Marjolein Vrijenhoek

€ 14,99
Geloof mij nooit

Geloof mij nooit

Loes den Hollander

€ 11,99
Lentebloemen in Applemore
€ 14,99
De thuiskomst van Rowena
€ 16,99