Tussen twee werelden
Tussen twee werelden

Tussen twee werelden

De vijftigjarige Leo worstelt met het verdriet om de dood van zijn vrouw Chiara. Dan ontmoet hij Martino: een eenkennige, autistische jongen. In de eenzaamheid van de bergen ontwikkelen ze hun eigen, eenvoudige en oprechte leven.

Auteur

Franco Faggiani

Spreker

Cees van Ede

Speelduur

7 uur 50 min

€ 13,99

Beschrijving

De vijftigjarige Leo worstelt met het verdriet om de dood van zijn vrouw Chiara. Dan ontmoet hij Martino: een eenkennige, autistische jongen. In leeftijd en afkomst verschillen ze, maar hun zwijgzame en mysterieuze karakter is hetzelfde. Leo besluit de zorg voor Martino op zich te nemen. Om te ontsnappen aan hun problemen verhuizen ze samen van Turijn naar een afgelegen huis in de Piemontse Alpen. Daar leven ze in hun eigen tempo, ver weg van de stad. En juist in de eenzaamheid van de bergen ontwikkelen ze hun eigen, eenvoudige en oprechte leven.

Details

Imprint

Signatuur

Uitgever

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Publicatiedatum

24 september 2019

ISBN

9789046173220

Taal

Nederlands

Speelduur

7 uur 50 min

Bestandsgrootte

431 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Franco Faggiani woont in Milaan en is altijd al journalist geweest. Hij schreef eerder zijn debuutroman Tussen twee werelden en wisselde zijn schrijven altijd af met lange, eenzame wandelingen door de bergen.

Meer auteur Franco Faggiani Bekijk alles

De wind over het land

De wind over het land

Franco Faggiani

€ 15,99
Het licht van de lente

Het licht van de lente

Franco Faggiani

€ 15,99
Soms zou ik de wind willen zijn
€ 13,99
De jongen die met wolken speelde
€ 13,99

Meer spreker Cees van Ede Bekijk alles

De vlinderkus

De vlinderkus

Cees van Ede, Adeline van Lier

€ 4,95
De vlinderkus

De vlinderkus

Cees van Ede

€ 9,95
De gentleman uit Peru

De gentleman uit Peru

André Aciman

€ 16,99
De treurige kampioen van Roland-Garros
5.0
€ 12,99