Terugkeer naar het bloemeneiland
Terugkeer naar het bloemeneiland

Terugkeer naar het bloemeneiland

Het stormt aan de kust, en niet alleen de bloemenkwekerij loopt gevaar

Een meeslepende roman over een erfenis, een liefde en een bloemenkwekerij in Bretagne. Voor de lezers van Nora Roberts en Santa Montefiore.

Serie

Auteur

Tabea Bach

Spreker

Loeke Pam

Vertaler

Hilke Makkink

Speelduur

11 uur 10 min

€ 14,99

Beschrijving

Een meeslepende roman over een erfenis, een liefde en een bloemenkwekerij in Bretagne. Voor de lezers van Nora Roberts en Santa Montefiore.

Sylvia en Maël verwachten hun vurig gewenste eerste kind. Maar dan krijgt Maël een telefoontje; het gaat niet goed met zijn moeder, die hem bij zijn geboorte heeft afgestaan en die hij al dertig jaar niet heeft gezien. Sylvia heeft er geen goed gevoel over, maar Maël reist naar haar toe. Op dat moment treft een zware storm het bloemeneiland. Niet alleen Sylvia en de andere bewoners lopen gevaar, ook de kwekerij dreigt verwoest te worden.
In dit laatste deel van de Bloemeneiland-serie moet Sylvia alles op alles zetten om het bloemeneiland te redden.

Lezersreacties op Goodreads:

'Heerlijk om weer op het bloemeneiland te zijn, ik vind het zo jammer dat de serie nu afgelopen is!' *****

'Ik ben weer als een blok gevallen voor dit prachtige verhaal.' *****

Details

Imprint

Oceaan

Uitgever

Park Uitgevers

Publicatiedatum

7 maart 2024

ISBN

9789046830185

Taal

Nederlands

Speelduur

11 uur 10 min

Bestandsgrootte

921 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Tabea Bach speelde in opera's voor ze zich volledig aan het schrijven wijdde. Ze groeide op in het zuiden van Duitsland en in Frankrijk, en woont nu met haar man in een idyllisch dorpje in het Zwarte Woud. Met de serie Het bloemeneiland werd ze in één klap bestsellerauteur.

Meer auteur Tabea Bach Bekijk alles

Winterliefde op het bloemeneiland
€ 6,99
De vrouwen van het bloemeneiland
€ 14,99
Het bloemeneiland

Het bloemeneiland

Tabea Bach

€ 11,99

Meer spreker Loeke Pam Bekijk alles

Vervagende voetsporen

Vervagende voetsporen

Tracy Montoya

€ 6,99
Zijn grootste droom

Zijn grootste droom

Allie Kincheloe

€ 6,99
Eén onbezonnen nacht met de Siciliaan
€ 6,99
Uit het juiste hout

Uit het juiste hout

Marieke Douwes

€ 14,99