Winterliefde op het bloemeneiland
Winterliefde op het bloemeneiland

Winterliefde op het bloemeneiland

Een winterse storm leidt tot een nieuwe liefde...

Winterse romance aan de kust van Bretagne, voor de lezers van Santa Montefiore en Nora Roberts.

Serie

Auteur

Tabea Bach

Spreker

Loeke Pam

Vertaler

Hilke Makkink

Speelduur

2 uur 1 min

€ 6,99

Beschrijving

Winterse romance aan de kust van Bretagne, voor de lezers van Santa Montefiore en Nora Roberts. Na een onverwachte erfenis woont Sylvia nu op het bloemeneiland, voor de kust van Bretagne. Op een avond steekt er een winterse storm op en kan ze niet terugvaren naar het eiland. Ze overnacht bij Rozenn, die haar vertelt hoe ze dertig jaar eerder in eenzelfde winterse storm haar grote liefde heeft ontmoet. Dit is het verhaal van Rozenn en Maart, en van de winter waarin hun liefde ontstond op het bloemeneiland. Een hartverwarmende roman over de dingen die er toe doen in het leven: liefde, moed en vertrouwen. Winterliefde op het bloemeneiland kan los gelezen worden maar vormt ook een leuke, winterse introductie of aanvulling op de serie 'Het bloemeneiland'. Tabea Bach speelde in opera's voor ze zich volledig aan het schrijven wijdde. Ze groeide op in het zuiden van Duitsland en in Frankrijk, en woont nu met haar man in een idyllisch dorpje in het Zwarte Woud. Met de serie Het bloemeneiland werd ze in één klap bestsellerauteur.

Details

Imprint

Oceaan

Uitgever

Park Uitgevers

Publicatiedatum

2 november 2023

ISBN

9789046831700

Taal

Nederlands

Speelduur

2 uur 1 min

Bestandsgrootte

167 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Tabea Bach Bekijk alles

€ 14,99
De vrouwen van het bloemeneiland
€ 14,99
Het bloemeneiland

Het bloemeneiland

Tabea Bach

€ 11,99

Meer spreker Loeke Pam Bekijk alles

Zijn grootste droom

Zijn grootste droom

Allie Kincheloe

€ 6,99
€ 14,99
Eén onbezonnen nacht met de Siciliaan
€ 6,99
Uit het juiste hout

Uit het juiste hout

Marieke Douwes

€ 14,99