Waarom niemand hier belasting betaalt - behalve jij
Waarom niemand hier belasting betaalt - behalve jij

Waarom niemand hier belasting betaalt - behalve jij

Hoe miljonairs en multinationals profiteren van belastingparadijs nederland

Na de eerste editie van dit boek kon niemand er nog omheen: Nederland is een belastingparadijs voor iedereen behalve haar inwoners. In de herziene versie lezen we wat er sindsdien (niet) is veranderd.

Auteurs

Martin van Geest, Joost van Kleef, Henk Willem Smits

Spreker

Frank Rigter

Speelduur

9 uur 45 min

€ 12,99

Beschrijving

De eerste editie van dit boek zorgde in 2013 voor de nodige ophef; Nederland belastingparadijs, een schande en ondenkbaar. Maar Den Haag kon er niet omheen: multinationals (Google, Starbucks, Toyota, Gazprom, Siemens, de lijst is eindeloos) en buitenlandse voetballers en sterren betalen in Nederland bijkans nul belasting – terwijl Nederlandse burgers worden gestript. Er volgden Kamervragen, onderzoeken van de Europese Commissie en journalistieke publicaties wereldwijd. Alle twijfel verdween: Nederland was niet zomaar een belastingparadijs, maar een van de grootste ter wereld! Inmiddels zijn we Panama Papers en Pandora Papers verder, in de coronacrisis werd menig multinational van de afgrond gered met ons belastinggeld en ondertussen ontweek Pfizer miljarden euro’s belastingafdracht via Nederland. In deze geactualiseerde editie vind je naast nieuwe onthullingen – zoals tientallen muzikale wereldsterren die geen euro aan de samenleving wensen bij te dragen – de aangescherpte en beproefde ‘offshore jezelf’ bijlage. Kun jij ook profiteren van dit exclusieve belastingparadijs?

Details

Imprint

Business Contact

Uitgever

Atlas Contact, Uitgeverij

Publicatiedatum

31 mei 2022

ISBN

9789047016250

Taal

Nederlands

Speelduur

9 uur 45 min

Bestandsgrootte

804 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Martin van Geest is econoom en voormalig journalist van zakenblad Quote. Joost van Kleef is financieel-economisch journalist en was jarenlang betrokken bij het samenstellen van de Quote 500. Henk Willem Smits is historicus en journalist bij Follow the Money. Samen met Van Kleef is hij schrijver van onder meer de bestseller De Zaak Kooistra.

Meer auteur Joost van Kleef Bekijk alles

De zaak Kooistra

De zaak Kooistra

Joost van Kleef, Henk Willem Smits

€ 9,99

Meer auteur Henk Willem Smits Bekijk alles

De zaak Kooistra

De zaak Kooistra

Joost van Kleef, Henk Willem Smits

€ 9,99

Meer spreker Frank Rigter Bekijk alles

Anna V.

Anna V.

Arjan Alberts

€ 12,99
Dodelijk parfum

Dodelijk parfum

Gordon Thomas

€ 16,99
Sharpe's triomf

Sharpe's triomf

Bernard Cornwell

€ 16,99
Vergeet je naam

Vergeet je naam

Marcel Prins, Peter Henk Steenhuis

€ 12,50