Leef, lach, loch
Leef, lach, loch

Leef, lach, loch

De feelgoodroman Leef, lach, loch van Vanessa Gerrits is het eerste deel van de serie North Ness Inn en gaat over toerismestudente Esme, die stage moet lopen in het druilerige Schotland.

Serie

Auteur

Vanessa Gerrits

Spreker

Jeske van de Staak

Speelduur

7 uur 55 min

€ 9,99

Beschrijving

Leef, lach, loch is de innemende en sprankelende feelgoodroman van Vanessa Gerrits en het eerste deel in de North Ness Inn-serie. Voor fans van Sophie Kinsella, Jill Mansell en Marijke Vos.

Met haar drieëntwintig jaar is Esme aan de oude kant voor een eerstejaars student – haar (inmiddels ex) bad boyfriend had een stokje gestoken voor haar studieplannen. Na hun breuk begint Esme eindelijk aan haar droomstudie: toerisme. Ze is helemaal klaar voor een stage op een zonnige vakantiebestemming, maar dan vallen haar plannen in het water. Letterlijk. De enige stageplaats die nog over blijkt, is een Schotse herberg in de buurt van Loch Ness. Vastberaden er het beste van te maken vertrekt Esme naar het druilerige Drumnadrochit.

Wanneer Esme de aantrekkelijke, wat norse herbergier Rory dan eindelijk ontmoet, blijkt ook nog eens dat hij helemaal niet op een stagiair zit te wachten. Maar Esme geeft zich niet gewonnen en vecht, gesteund door collega’s, voor haar stageplekje. En wie weet, misschien valt die Rory ook nog mee…

Details

Imprint

Ambo|Anthos

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

23 september 2020

ISBN

9789047205579

Taal

Nederlands

Speelduur

7 uur 55 min

Bestandsgrootte

653 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Vanessa Gerrits debuteerde op 24-jarige leeftijd met een Young Adult-trilogie en maakt sinds ze zelf iets meer adult dan young is ook regelmatig een uitstapje naar feelgoodland. Als ze niet aan het werk is als copywriter, vind je haar meestal ergens tussen de dorstige kamerplanten en zwijmelwaardige personages (in boekvorm of op Netflix). Ze woont in Belgisch-Limburg met haar man en kat.

Meer auteur Vanessa Gerrits Bekijk alles

Leeuwige liefde

Leeuwige liefde

Vanessa Gerrits

€ 6,99
Boogschutter aan boord

Boogschutter aan boord

Vanessa Gerrits

€ 6,99
Match met een maagd

Match met een maagd

Vanessa Gerrits

€ 6,99
Tweeling in twijfelmodus

Tweeling in twijfelmodus

Vanessa Gerrits

€ 6,99

Meer spreker Jeske van de Staak Bekijk alles

Verstrikt

Verstrikt

Eveline Karman

€ 14,99
Valse beloftes

Valse beloftes

Linda Castillo

€ 9,99
Voor altijd stil

Voor altijd stil

Linda Castillo

€ 9,99
Zwijgplicht

Zwijgplicht

Linda Castillo

€ 9,99