Luistervoorbeeld

De lockdown

Auteur Noortje Brink
Voorlezer Christel Schimmel
Speelduur 3u 30m 23s
€ 3,99

Beschrijving

‘De lockdown’ is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van ‘Hotel van sneeuw’ en ‘Bloedhitte’.

De eenendertigjarige Patricia werkt als directiesecretaresse op een administratiekantoor. Ze heeft het idee dat haar leven stilstaat: haar baas gebruikt haar als voetveeg en ze verlangt naar een vaste relatie. Het is tijd om te settelen en Patricia vraagt zich af waar de ware blijft. Al is ze er stiekem van overtuigd dat ze hem al heeft ontmoet. Mark is een vaste klant van het kantoor en al sinds ze hem voor het eerst zag, is Patricia verliefd. Wanneer hij haar eindelijk mee uit vraagt, kan ze haar geluk niet op. Mark blijkt echter bepaald geen lieverdje. Patricia ontdekt zijn geheim en ziet geen andere uitweg dan op de vlucht slaan, en ze belandt in Bretagne. Dan stelt de Franse regering de coronalockdown in en haalt Patricia opgelucht adem. Maar is ze daar echt veilig? ‘De lockdown’ is een spannende thriller, perfect voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn

Details

ImprintAmbo|Anthos
UitgeverAmboAnthos
Publicatiedatum 9 juni 2020
ISBN 9789047205678
Taal Nederlands
Speelduur 3u 30m 23s
Bestandsgrootte 289 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app
Over de auteur
Noortje Brink

Noortje Brink (1978) werd geboren in Nijmegen, waar ze nog altijd woont met haar man en twee kinderen. Ze houdt van wandelen en afspreken met haar vriendinnen en leest het liefst thrillers en spannende verhalen.

Toon aanbod