De lockdown
De lockdown

De lockdown

In De lockdown van Noortje Brink is Patricia op de vlucht geslagen voor haar ex. Ze rijdt naar Bretagne, waar ze veilig denkt te zijn. Maar dan gaat Frankrijk in coronalockdown…

Auteur

Noortje Brink

Spreker

Christel Schimmel

Speelduur

3 uur 30 min

€ 6,99

Beschrijving

‘De lockdown’ is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van ‘Hotel van sneeuw’ en ‘Bloedhitte’. De eenendertigjarige Patricia werkt als directiesecretaresse op een administratiekantoor. Ze heeft het idee dat haar leven stilstaat: haar baas gebruikt haar als voetveeg en ze verlangt naar een vaste relatie. Het is tijd om te settelen en Patricia vraagt zich af waar de ware blijft. Al is ze er stiekem van overtuigd dat ze hem al heeft ontmoet. Mark is een vaste klant van het kantoor en al sinds ze hem voor het eerst zag, is Patricia verliefd. Wanneer hij haar eindelijk mee uit vraagt, kan ze haar geluk niet op. Mark blijkt echter bepaald geen lieverdje. Patricia ontdekt zijn geheim en ziet geen andere uitweg dan op de vlucht slaan, en ze belandt in Bretagne. Dan stelt de Franse regering de coronalockdown in en haalt Patricia opgelucht adem. Maar is ze daar echt veilig? ‘De lockdown’ is een spannende thriller, perfect voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn

Details

Imprint

Ambo|Anthos

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

9 juni 2020

ISBN

9789047205678

Taal

Nederlands

Speelduur

3 uur 30 min

Bestandsgrootte

289 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Noortje Brink (1978) werd geboren in Nijmegen, waar ze nog altijd woont met haar man en twee kinderen. Ze houdt van wandelen en afspreken met haar vriendinnen en leest het liefst thrillers en spannende verhalen. Ze schreef ook ‘Hotel van sneeuw’ en ‘Bloedhitte’.

Meer auteur Noortje Brink Bekijk alles

De blokhut

De blokhut

Noortje Brink

€ 6,99
De huizenruil

De huizenruil

Noortje Brink

€ 6,99
Stikheet

Stikheet

Noortje Brink

€ 6,99
De pijnboom

De pijnboom

Noortje Brink

€ 6,99

Meer spreker Christel Schimmel Bekijk alles

Laatste belofte

Laatste belofte

Angela Marsons

€ 14,99
Illusie

Illusie

Camilla Läckberg, Henrik Fexeus

€ 12,99
Sensation Island

Sensation Island

Thysia Huisman

€ 12,99
De dochter die goed wilde doen
€ 15,99