Waddenstorm
Waddenstorm

Waddenstorm

In de thriller Waddenstorm van Noortje Brink vertrekt Marieke voor een midweek naar Texel, maar de vakantie loopt anders dan verwacht. Voor de lezers van Susanne Vermeer en Linda van Rijn.

Auteur

Noortje Brink

Spreker

Willemijn de Vries

Speelduur

3 uur 2 min

€ 6,99

Beschrijving

Het is bijna herfstvakantie en Marieke plant spontaan een midweekje Texel, samen met haar beste vriendin Karin en hun twee zoons. Ze kan de rust goed gebruiken – tijd om lekker uit te waaien en na te denken, want waarom gedraagt haar man zich de laatste tijd zo afstandelijk? Maar voordat de vakantie goed en wel is begonnen, loopt het anders dan verwacht. Op de boot naar het eiland botst Mariekes zoon tegen een vreemde man aan die woedend reageert. Ze komen hem de volgende dag ook tegen bij het strand, en kort daarna verdwijnt een jongetje van het vakantiepark. De angst slaat om het hart: weten Marieke en Karin de zoon weer te vinden, en zijn ze zelf eigenlijk wel veilig?

Details

Imprint

Ambo|Anthos

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

23 oktober 2020

ISBN

9789047205814

Taal

Nederlands

Speelduur

3 uur 2 min

Bestandsgrootte

251 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Noortje Brink (1978) werd geboren in Nijmegen, waar ze nog altijd woont met haar man en twee kinderen. Ze houdt van wandelen en afspreken met haar vriendinnen en leest het liefst thrillers en spannende verhalen. Ze schreef ook Hotel van sneeuw, Bloedhitte en De lockdown.

Meer auteur Noortje Brink Bekijk alles

De blokhut

De blokhut

Noortje Brink

€ 6,99
De huizenruil

De huizenruil

Noortje Brink

€ 6,99
Stikheet

Stikheet

Noortje Brink

€ 6,99
De pijnboom

De pijnboom

Noortje Brink

€ 6,99

Meer spreker Willemijn de Vries Bekijk alles

Het einde van een tijdperk
€ 14,99
Als de tijd daar is

Als de tijd daar is

Jeffrey Archer

€ 14,99
Een gewaarschuwd mens

Een gewaarschuwd mens

Jeffrey Archer

€ 14,99
Een lucht vol Franse dromen

Een lucht vol Franse dromen

Michelle Visser

€ 14,99