Luistervoorbeeld

Schaduwdag

Auteur Noortje Brink
Spreker Christel Schimmel
Speelduur 3u 11m 1s
€ 3,99

Beschrijving

Schaduwdag is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende bestsellers Hotel van sneeuw, Waddenstorm en Dun ijs. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn. In Schaduwdag wordt Naomi verrast door haar vriend Jim. Om te vieren dat ze een jaar samen zijn, heeft hij een vakantie geboekt naar Zeeland, haar geboortegrond. Het zal hun eerste vakantie worden als stelletje, en het is meteen een goede relatietest, want het stille verlangen om te gaan samenwonen hangt in de lucht. Hoeveel zin ze ook heeft in een gezellig weekje weg, Naomi twijfelt: is het wel een goed idee om terug te keren naar haar thuisstad? Ze is er al ruim vijftien jaar niet geweest, en met een goede reden… Maar Jim is zo enthousiast en ze wil hem niet teleurstellen. Kom op, na zoveel jaar zal ze toch wel door Zierikzee kunnen struinen zonder herkend te worden?

Details

ImprintLoft Books
UitgeverAmboAnthos
Publicatiedatum 20 april 2021
ISBN 9789047205852
Taal Nederlands
Soort audioLuisterboek
Speelduur 3u 11m 1s
Bestandsgrootte 262 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Reviews van luisteraars

Login om review toe te voegen.
Over de auteur

Noortje Brink (1978) werd geboren in Nijmegen, waar ze nog altijd woont met haar man en twee kinderen. Ze houdt van wandelen en afspreken met haar vriendinnen en leest het liefst thrillers en spannende verhalen.

Toon aanbod