Luistervoorbeeld

Zonnevlam

Auteur Noortje Brink
Spreker Willemijn de Vries
Speelduur 3u 7m 6s
€ 3,99

Beschrijving

Zonnevlam is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende bestsellers Hotel van sneeuw, Waddenstorm en Dun ijs. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn. In Zonnevlam gaat Anouk over twee weken met haar man Jim en hun dochtertje Merel verhuizen naar een villa in ’t Gooi. Tot de renovatie van hun nieuwe huis is afgerond geniet Anouk van een vakantie bij haar schoonouders op de camping. Tenminste, dat probeert ze. Ze voelt al een tijd afstand tussen haar en Jim; hij heeft meer aandacht voor zijn werk dan voor haar en Merel… Gelukkig heeft ze een goede band met haar schoonmoeder en de camping is van alle gemakken voorzien. Als ze na een bezoekje aan de campingwinkel over het terrein wandelt, stuit ze op iets verdachts. Moet ze de politie bellen, of kan ze beter eerst zelf uitzoeken wat er aan de hand is?

Details

ImprintLoft Books
UitgeverAmbo/Anthos B.V.
Publicatiedatum 25 juni 2021
ISBN 9789047205876
Taal Nederlands
Soort audioLuisterboek
Speelduur 3u 7m 6s
Bestandsgrootte 257 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Reviews van luisteraars

Login om review toe te voegen.
Over de auteur

Noortje Brink (1978) werd geboren in Nijmegen, waar ze nog altijd woont met haar man en twee kinderen. Ze houdt van wandelen en afspreken met haar vriendinnen en leest het liefst thrillers en spannende verhalen.

Toon aanbod