Golfslag
Golfslag

Golfslag

Golfslag is een bloedstollende thriller van Noortje Brink over thrillerschrijver Vera, die bedreigd wordt en naar de Costa del Sol vlucht. Maar is ze daar wel veilig? Voor de fans van Suzanne Vermeer.

Serie

Auteur

Noortje Brink

Spreker

Willemijn de Vries

Speelduur

5 uur 56 min

€ 9,99

Beschrijving

Vera schrijft aan een tweede boek. Haar debuut was een doorslaand succes. Duizenden fans lazen over de door haar bedachte seriemoordenaar die zijn slachtoffers altijd een doosje roze lelieblaadjes toestuurt voordat hij aanvalt. Nu voelt Vera een enorme prestatiedruk die haar bij het schrijven in de weg zit. Sterker nog: de stress maakt haar angstig en ze voelt zich onveilig. Dan ontvangt ze zelfs dreigpost. Op aanraden van haar uitgever boekt ze een schrijfretraite aan de Costa del Sol, maar is ze wel veilig onder de Spaanse zon?

Met Golfslag zet Noortje Brink een ijzingwekkende thriller neer over de succesvolle thrillerschrijver Vera Jonkers, die naar de Costa del Sol vlucht als ze wordt bedreigd. Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Kiki van Dijk

Details

Imprint

Loft Books

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

1 juli 2021

ISBN

9789047206699

Taal

Nederlands

Speelduur

5 uur 56 min

Bestandsgrootte

488 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Noortje Brink (1978) werd geboren in Nijmegen, waar ze nog altijd woont met haar man en twee kinderen. Ze houdt van wandelen en afspreken met haar vriendinnen en leest het liefst thrillers en spannende verhalen. Ze schreef ook Hotel van sneeuw, Bloedhitte, De lockdown, Waddenstorm en Dun ijs.

Meer auteur Noortje Brink Bekijk alles

De blokhut

De blokhut

Noortje Brink

€ 6,99
De huizenruil

De huizenruil

Noortje Brink

€ 6,99
Stikheet

Stikheet

Noortje Brink

€ 6,99
De pijnboom

De pijnboom

Noortje Brink

€ 6,99

Meer spreker Willemijn de Vries Bekijk alles

Het einde van een tijdperk
€ 14,99
Als de tijd daar is

Als de tijd daar is

Jeffrey Archer

€ 14,99
Een gewaarschuwd mens

Een gewaarschuwd mens

Jeffrey Archer

€ 14,99
Een lucht vol Franse dromen

Een lucht vol Franse dromen

Michelle Visser

€ 14,99