Luistervoorbeeld

Golfslag

SerieGolfslag
Auteur Noortje Brink
Spreker Willemijn de Vries
Speelduur 5u 56m 6s
€ 5,99

Beschrijving

Met Golfslag zet Noortje Brink een ijzingwekkende thriller neer over de succesvolle thrillerschrijver Vera Jonkers, die naar de Costa del Sol vlucht als ze wordt bedreigd. Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Kiki van Dijk. In Golfslag schrijft Vera aan een tweede boek. Haar debuut was een doorslaand succes. Duizenden fans lazen over de door haar bedachte seriemoordenaar die zijn slachtoffers altijd een doosje roze lelieblaadjes toestuurt voordat hij aanvalt. Nu voelt Vera een enorme prestatiedruk die haar bij het schrijven in de weg zit. Sterker nog: de stress maakt haar angstig en ze voelt zich onveilig. Dan ontvangt ze zelfs dreigpost. Op aanraden van haar uitgever boekt ze een schrijfretraite aan de Costa del Sol, maar is ze wel veilig onder de Spaanse zon?

Details

ImprintLoft Books
UitgeverAmboAnthos
Publicatiedatum 1 juli 2021
ISBN 9789047206699
Taal Nederlands
Soort audioLuisterboek
Speelduur 5u 56m 6s
Bestandsgrootte 488 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Reviews van luisteraars

Login om review toe te voegen.
Over de auteur

Noortje Brink (1978) werd geboren in Nijmegen, waar ze nog altijd woont met haar man en twee kinderen. Ze houdt van wandelen en afspreken met haar vriendinnen en leest het liefst thrillers en spannende verhalen.

Toon aanbod