Zwart land
Zwart land

Zwart land

In de thriller Zwart land van Noortje Brink draait een rustige vakantie in Brabant uit op een verschrikking. Voor de fans van Suzanne Vermeer en Kiki van Dijk.

Auteur

Noortje Brink

Spreker

Christel Schimmel

Speelduur

3 uur 18 min

€ 6,99

Beschrijving

In de thriller Zwart land van Noortje Brink komt twintiger Julie op internet haar oude vriendin van de middelbare school weer tegen: Carmen. Wanneer Julie vertelt dat haar huisgenoot binnenkort haar Zweedse vriend te logeren krijgt en dat zij daar tegenop ziet, nodigt Carmen haar spontaan uit naar Brabant te komen. Ze gaat daar in het huis van haar oom en tante aan haar toneelstuk schrijven. In een opwelling zegt Julie ja. Genieten van de rust en haar gedachten op een rijtje zetten, denkt ze, ze is de laatste tijd zo druk met haar werk, daten en haar toekomstplannen. Maar eenmaal op het platteland is het wel erg stil. Carmen laat duidelijk merken dat ze vindt dat Julie haar leven een andere invulling zou moeten geven en de buren? Tja, die zijn op z’n zachtst gezegd niet in voor een praatje… Valt er iets te verbergen? Is de rustige omgeving wel zo vredig als die lijkt?

Details

Imprint

Loft Books

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

4 mei 2022

ISBN

9789047207290

Taal

Nederlands

Speelduur

3 uur 18 min

Bestandsgrootte

272 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Noortje Brink (1978) werd geboren in Nijmegen, waar ze nog altijd woont met haar man en twee kinderen. Ze houdt van wandelen en afspreken met haar vriendinnen en leest het liefst thrillers en spannende verhalen. Ze schreef ook Hotel van sneeuw, Bloedhitte, De lockdown, Waddenstorm, Dun ijs, Golfslag en Hotel Havana.

Meer auteur Noortje Brink Bekijk alles

De blokhut

De blokhut

Noortje Brink

€ 6,99
De huizenruil

De huizenruil

Noortje Brink

€ 6,99
Stikheet

Stikheet

Noortje Brink

€ 6,99
De pijnboom

De pijnboom

Noortje Brink

€ 6,99

Meer spreker Christel Schimmel Bekijk alles

Nummer 9

Nummer 9

Jilliane Hoffman

€ 0,99
Laatste belofte

Laatste belofte

Angela Marsons

€ 14,99
Illusie

Illusie

Camilla Läckberg, Henrik Fexeus

€ 12,99
Sensation Island

Sensation Island

Thysia Huisman

€ 12,99