Venetiaanse nachten
Venetiaanse nachten

Venetiaanse nachten

Venetiaanse nachten van Julia Doornstein is een psychologische thriller waarin drie vrouwen tijdens het Carnaval van Venetië besluiten het lot in eigen handen te nemen

Auteur

Julia Doornstein

Spreker

Gaby Milder

Speelduur

4 uur 7 min

€ 6,99

Beschrijving

Venetiaanse nachten van Julia Doornstein is een psychologische thriller voor de lezers van Noortje Brink, Kiki van Dijk en Suzanne Vermeer.

Het Carnaval van Venetië. Een tijd van feesten, maskers en mysterie.

Drie vrouwen – Fien, Marieke en Simone – komen elkaar tegen in het prachtige hotel St. Regis. Het lijkt het begin van een mooie vakantie en de start van nieuwe vriendschappen maar hun levens blijken minder perfect dan je zou denken… Daarnaast laten ze zich alle drie gek maken door de mysterieuze Italiaanse modeontwerper Salvatore Montanari, die misschien wel meer van ze wil dan alleen dat ze zijn creaties kopen.

In opmaat naar het grote Il Ballo del Doge-feest komt alles samen: jaloezie, passie en wraak.

Details

Imprint

Loft Books

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

31 mei 2023

ISBN

9789047207580

Taal

Nederlands

Speelduur

4 uur 7 min

Bestandsgrootte

339 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Julia Doornstein (1965) woont in het centrum van een grote stad. Ze heeft twee volwassen dochters en geniet ervan om te lezen, te schrijven en musea te bezoeken.

Meer auteur Julia Doornstein Bekijk alles

Blind verlangen

Blind verlangen

Julia Doornstein

€ 6,99

Meer spreker Gaby Milder Bekijk alles

Schaduwkant
4.0

Schaduwkant

Sophie Wester

€ 11,99
Menopauze

Menopauze

Herman Depypere, Sofie Vanherpe

€ 12,99
Liefdesbang

Liefdesbang

Hannah Cuppen

€ 17,50
Alles voor haar

Alles voor haar

Corina Dekker

€ 12,95