Het onderzoeken waard
Het onderzoeken waard

Het onderzoeken waard

Kiest Rosie voor haar carrière of voor haar hart? Een sprankelende romance voor de lezers van Ali Hazelwood en Elle Kennedy.

Serie

Auteur

Madelon van Tilborg

Spreker

Jantine van den Bosch

Speelduur

4 uur 32 min

€ 6,99

Beschrijving

Rosie lijkt alles op orde te hebben: ze heeft een geweldige baan als wetenschapper bij een ziekenhuis en ze heeft leuke vrienden. Regelmaat: daar houdt ze van. Haar overzichtelijke leven wordt op zijn kop gezet door de komst van een nieuwe collega: de aantrekkelijke, maar onuitstaanbare Benjamin uit Engeland, met wie ze moet strijden om een felbegeerde promotie en dat zet haar wereld op z'n kop. Zal ze haar hoofd of haar hart volgen?

'Enemies to lovers op z'n best. LOVE IT.' - Marijke Vos




Details

Imprint

Loft Books

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

12 juni 2024

ISBN

9789047209546

Taal

Nederlands

Speelduur

4 uur 32 min

Bestandsgrootte

249 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Madelon van Tilborg (1983) is voormalig huisarts en nu wetenschapper. Wanneer ze niet werkt of schrijft, verslindt ze boeken en wandelt ze graag in de natuur. Maar het allerliefst brengt ze tijd door met haar man, zoontje, bonuskids en (te veel) huisdieren. Diagnose: Liefde is haar debuutserie.


Meer auteur Madelon van Tilborg Bekijk alles

De moeite waard

Madelon van Tilborg

€ 6,99

Meer spreker Jantine van den Bosch Bekijk alles

€ 5,99
Aanbieding Contrast

Contrast

Liz Hartevelt

€ 9,99 € 4,99
De dode hoek

De dode hoek

Thomas Kanger

€ 12,95
Die zomer met jou

Die zomer met jou

Sarah Morgan

€ 14,99