November
Welkom in Lock Haven, Washington, thuisplaats van de gelukkigste straat ter wereld. Tot het november wordt. Dan breekt de Zwarte Winter aan. Is een leven lang geluk een mensenleven waard?
€ 8,99
Beschrijving
'Olde Heuvelt overtreft zichzelf met November.' Vrij Nederland
Welkom in Bird Street, de gelukkigste straat van de Verenigde Staten. De bewoners wonen in kasten van huizen en zijn stuk voor stuk vitale, weldenkende en – de meesten van hen althans – ruimhartige mensen. En hun kinderen? Die zijn perfect. Je zou kunnen zeggen dat het de bewoners van Bird Street iets té goed gaat.
Tot het november wordt. Dan breken de Donkerder Dagen aan. Luana en Ralph weten het en hun kinderen ook. Ieder jaar in november slaat hun geluk om en worden ze juist overvallen door ongeluk. Na een week of vier keert het geluk terug... maar wel tegen een prijs. Iemand moet sterven in de bossen achter hun huis. Gebeurt dat niet, dan grijpt het onheil om zich heen. En elk jaar stellen Luana en Ralph zich de vraag: hoeveel is een mensenleven waard?
Met November, een moderne twist op het klassieke faustiaanse pact, geeft Thomas Olde Heuvelt een ongekend duistere inkijk in de menselijke ziel. Een spectaculair nieuw hoogtepunt in zijn oeuvre.
In de pers
'Olde Heuvelt overtreft zichzelf met dit eigentijdse, aangrijpende en superspannende horrorverhaal, waarin het onderwereldse een exponent is van de menselijke geest.' ***** VN Detective & Thrillergids
'Hij heeft in de Nederlandse fictie een loket geopend waarvan er geen tweede is.' de Volkskrant
'Geschreven in buitengewoon effectief proza dat je in Olde Heuvelts onwaarschijnlijkste fantasiekronkels doet meegaan. Met verslavende vertelvaart van een bingewaardige Netflix-serie, en ongeveer evenveel tussentijdse climaxen.' VPRO Gids
Details
Imprint
BoekerijUitgever
Meulenhoff Boekerij B.V.
Publicatiedatum
10 januari 2023
ISBN
9789052865560
Taal
Nederlands
Speelduur
16 uur 17 min 37 sec
Bestandsgrootte
1344 MB
Formaat
mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app
Categorieën
Tags
Over de auteur
Thomas Olde Heuvelt is internationaal bestsellerauteur en brak door met HEX. In 2015 ontving hij als eerste Nederlandse auteur een Hugo Award. Zijn werk wordt in meer dan 25 landen uitgegeven. Zo is het alom geprezen Echo recent in de VS verschenen en zijn de rechten voor Orakel en November wereldwijd verkocht.
Thomas Olde Heuvelt is internationaal bestsellerauteur en brak door met HEX. In 2015 ontving hij als eerste Nederlandse auteur een Hugo Award. Zijn werk wordt in meer dan 25 landen uitgegeven. Zo is het alom geprezen Echo recent in de VS verschenen en zijn de rechten voor Orakel en November wereldwijd verkocht.