Kampioen op één been
Kampioen op één been

Kampioen op één been

Het invictus-verhaal

Edwin de Wolf stapt op een antipersoneelsmijn in Scebrenica. Door de ontploffing verliest hij zijn been. Zijn lichaam en militaire carrière zijn verwoest. In Toronto 2017 wint hij de Invictus Games.

Auteur

Edwin de Wolf

Spreker

Marc-Peter van der Maas

Speelduur

4 uur 23 min

€ 12,95

Beschrijving

Srebrenica 1994, half negen in de ochtend. Edwin de Wolf, 24 jaar, stapt op een antipersoneelsmijn. Door de ontploffing verliest hij zijn been. Zijn lichaam en militaire carrière zijn verwoest. Toronto 2017: de Invictus Games. De eenbenige wielerkampioen stort ter aarde, huilend van pijn, uitputting en geluk. Weer is hij een winnaar van dit multi-sportevenement voor oorlogs- en dienstslachtoffers: voor mannen en vrouwen die door of tijdens de dienst (zwaar)gewond zijn geraakt.
Kampioen op één been is het schokkende en inspirerende verhaal van Edwins ‘struggle for life’. Het is een heel persoonlijk en intens verhaal over moed, toewijding en uitzonderlijke veerkracht. Het is een Invictus-verhaal: over de onoverwinnelijkheid die we allemaal in ons meedragen. Hoe sterk ben jijzelf? Waar ligt de grens van jóuw kunnen? Wat weerhoudt je van geluk en succes? Wees Invictus!

Details

Imprint

Lind & Co

Uitgever

Lind & Co

Publicatiedatum

29 maart 2022

ISBN

9789180192415

Taal

Nederlands

Speelduur

4 uur 23 min

Bestandsgrootte

362 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Meer spreker Marc-Peter van der Maas Bekijk alles

Motivatie en het puberbrein

Motivatie en het puberbrein

Huub Nelis, Yvonne van Sark

€ 16,99
Bokser in Auschwitz
5.0

Bokser in Auschwitz

Shawn Hoffman

€ 14,99
De retraite

De retraite

Kees Postma

€ 11,99
Gladiator

Gladiator

Jens Henrik Jensen

€ 15,99