Het geheim van Silvermoor
Het geheim van Silvermoor

Het geheim van Silvermoor

In Het geheim van Silvermoor van Tracy Rees veranderen de levens van Tommy en Josie voorgoed wanneer ze een groot familiegeheim ontdekken over de voormalige bewoners van een mysterieus landhuis.

Auteur

Tracy Rees

Sprekers

Folkert van Diggelen, Leonoor Koster

Speelduur

11 uur 45 min

€ 12,99

Beschrijving

Het geheim van Silvermoor van Tracy Rees is een meeslepend verhaal over Tommy, een veertienjarige jongen die is voorbestemd voor een ruig en uitzichtloos leven in de mijnen. Elke dag daalt hij af in het stoffige en benauwde duister, dat een hartverscheurend contrast vormt met de statige huizen net buiten het dorp. Tijdens zijn strooptochten op de uitgestrekte landgoederen fantaseert Tommy over een andere, betere toekomst.

De enige die hem begrijpt is zijn beste vriendin Josie, die zich nooit onderdeel heeft gevoeld van haar familie en pas weet bij wie ze thuishoort als ze Tommy ontmoet. In hun grimmige leven zorgt alleen het mysterieuze, verlaten landhuis dat tussen hun dorpen in staat voor enige afleiding. Heston Manor is na een familietragedie afgesloten en sindsdien onbewoond. Als Josie en Tommy een groot geheim over de bewoners ontdekken, zal hun leven nooit meer hetzelfde zijn...

Het geheim van Silvermoor vertelt het verleden van een mysterieus landhuis dat de levens van twee jonge mensen voorgoed zal veranderen. Voor de lezers van Lucinda Riley, Anne Jacobs en Karen Swan.

'Bitterzoet, overtuigend en absoluut meeslepend. Ik kon het niet wegleggen.' - Karen Swan, auteur van De Spaanse belofte en Een Noorse winternacht

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

7 januari 2021

ISBN

9789401616263

Taal

Nederlands

Speelduur

11 uur 45 min

Bestandsgrootte

968 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Tracy Rees komt uit Swansea, Wales. Ze studeerde in Cambridge en Londen en werkte acht jaar bij een uitgever en als professioneel hulpverlener. Ze doet nu eindelijk wat ze altijd al wilde doen: schrijven. En met succes: ze is de winnaar van de ‘Richard and Judy Search for a Bestseller-Competition’.

Meer auteur Tracy Rees Bekijk alles

Hartenstrijd

Hartenstrijd

Tracy Rees

€ 12,99
De lelievallei

De lelievallei

Tracy Rees

€ 12,99
Het familiegeheim van Florence Grace
€ 12,99
Het brievenspoor

Het brievenspoor

Tracy Rees

€ 12,99

Meer spreker Folkert van Diggelen Bekijk alles

Pumpkin Spice Latte, with Love
€ 16,99
Oorlog zonder vader

Oorlog zonder vader

Martine Letterie

€ 12,99
Persoonlijke omstandigheden
€ 7,99
Onderuniversum

Onderuniversum

Pen Stewart

€ 7,99

Meer spreker Leonoor Koster Bekijk alles

Hoog

Hoog

Hanneke Meier

€ 6,99
De laatste dag

De laatste dag

Cesca Major

€ 14,99
Bloedlijn

Bloedlijn

Machteld van Zalingen

€ 11,99
Een ark vol verhalen

Een ark vol verhalen

Herma Vogel

€ 15,99