Liefde in het strandcafé
Liefde in het strandcafé

Liefde in het strandcafé

Als de onsuccesvolle Evie in Liefde in het strandcafé van Lucy Diamond het café van haar tante erft, is ze vastbesloten haar leven op de rails te krijgen. Voor fans van Jill Mansell en Jenny Colgan.

Auteur

Lucy Diamond

Spreker

Eva Damen

Speelduur

10 uur 47 min

€ 12,99

Beschrijving

In de grappige en warme roman Liefde in het strandcafé van de Engelse bestsellerauteur Lucy Diamond is de dromerige Evie altijd al het zwarte schaap van de familie geweest. Waar haar oudere zussen het perfecte leven voor zichzelf hebben opgebouwd, heeft Evie een spoor van mislukte carrières als actrice, fotografe en zangeres achter zich gelaten. Nu zit ze vast: haar leven lijkt zomaar aan haar voorbij te gaan.

Als haar lievelingstante echter plotseling overlijdt, erft Evie haar strandcafé in Cornwall en wordt ze gedwongen een nieuw leven op te bouwen. Haar familie heeft weinig vertrouwen in een succesvolle afloop. Desondanks is Evie vastbesloten haar leven voorgoed op de rails te krijgen. Zal het café aan het strand, samen met haar liefdesleven, nu eindelijk tot bloei komen?

Liefde in het strandcafé is een warme, ontroerende feelgoodroman en daarmee hét ideale vakantieboek het ideale zomerboek voor lezers van Jill Mansell, Jenny Colgan en Lindsey Kelk, dat onmisbaar is in je strandtas.

'Gelaagd, meeslepend en prachtig geschreven.' - Daily Express

'Een charmant familieverhaal!' - Sunday Mirror

'Meeslepend, geloofwaardig, leuk en oprecht.' - Heat

'Een mix van de boeken van Jill Mansell, Jenny Colgan en Debbie Jonhson.' – Hebban.nl

'Een mega geslaagd verhaal dat smaakt naar meer!' – Femleest

'Ultieme roman om te lezen op een strandbedje of tijdens een heerlijke zwoele zomeravond.' – Boekiewoogie

'Een knus en vrolijk feelgoodverhaal.' – Jacky van Dijk

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

15 augustus 2022

ISBN

9789401618519

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 47 min

Bestandsgrootte

889 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Lucy Diamond houdt van het strand, vakantie, chocola, wijn, lezen, het bubbelbad en de zon. Ze werkte voor verschillende uitgeverijen en daarna een tijdje voor de BBC, maar schrijft nu fulltime. Er staan inmiddels bijna twintig boeken op haar naam. Ze woont in Bath met haar man en drie kinderen.

Meer auteur Lucy Diamond Bekijk alles

De weg naar elkaar

De weg naar elkaar

Lucy Diamond

€ 12,99
Het huis met geheimen

Het huis met geheimen

Lucy Diamond

€ 12,99

Meer spreker Eva Damen Bekijk alles

De duistere engel

De duistere engel

Virginia Andrews

€ 12,99
Rome

Rome

Kiki van Dijk

€ 12,99

De droom van een engel

Virginia Andrews

€ 12,99

Een engel voor het paradijs

Virginia Andrews

€ 12,99