De weg naar elkaar
De weg naar elkaar

De weg naar elkaar

Het best bewaarde geheim leidt tot een ontroerend avontuur

Als de achttienjarige Eliza in De weg naar elkaar van Lucy Diamond haar vader wil leren kennen, besluit haar moeder Lara haar mee te nemen op een roadtrip in de hoop antwoorden te vinden.

Auteur

Lucy Diamond

Spreker

Roos van Breukelen

Speelduur

14 uur 10 min

€ 12,99

Beschrijving

In het geweldige feelgoodverhaal De weg naar elkaar van bestsellerauteur Lucy Diamond, bekend van o.a. Liefde in het strandcafé, zijn Lara en haar dochter Eliza altijd met z'n tweeën geweest. Als Eliza achttien wordt, besluit ze dat ze haar vader wil leren kennen. Klein probleempje: Eliza's vader, Ben, weet niet eens dat ze bestaat. Na een vurige avond in New York heeft Lara hem nooit meer gezien. Op zoek naar antwoorden gaan moeder en dochter op een roadtrip, die hen met wat omwegen ook naar New York leidt: de plek waar alles achttien jaar geleden begon...

De weg naar elkaar van Lucy Diamond is een grappige, warme en ontroerende roman over de liefde, tweede kansen en de onverwachte wendingen die het leven kan nemen. Voor fans van Jenny Colgan, Jill Mansell en Lindsey Kelk.

'Een charmant familieverhaal!' - Sunday Mirror

'Door de fijne en meeslepende schrijfstijl is deze zomerse feelgood vrijwel niet aan de kant te leggen.' - Hebban.nl

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

31 juli 2023

ISBN

9789401620369

Taal

Nederlands

Speelduur

14 uur 10 min

Bestandsgrootte

1168 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Lucy Diamond houdt van het strand, vakantie, chocola, wijn, lezen, het bubbelbad en de zon. Ze werkte voor verschillende uitgeverijen en daarna een tijdje voor de BBC, maar schrijft nu fulltime. Er staan inmiddels bijna twintig boeken op haar naam, waarvan Liefde in het strandcafé en Het huis met geheimen eerder bij Xander verschenen.

Meer auteur Lucy Diamond Bekijk alles

Het huis met geheimen

Het huis met geheimen

Lucy Diamond

€ 12,99
Liefde in het strandcafé
€ 12,99

Meer spreker Roos van Breukelen Bekijk alles

Rendez-vous op Montmartre

Rendez-vous op Montmartre

Mirjam Mieserius

€ 14,99
Wonder (dat ik hier nog zit)
€ 12,95
De duik

De duik

Catherine Steadman

€ 12,99
Malibu

Malibu

Nan Adams

€ 9,99