Het huis met geheimen
Het huis met geheimen

Het huis met geheimen

Als hun leven uiteenvalt, kan liefde hen weer bij elkaar brengen

Als Dans broer in Het huis met geheimen van Lucy Diamond plotseling komt te overlijden, probeert hij de lege plek in diens gezin op te vullen. Voor lezers van Jenny Colgan en Jill Mansell.

Auteur

Lucy Diamond

Spreker

Eva Damen

Speelduur

11 uur 1 min

€ 12,99 € 6,49 50% korting

Beschrijving

Als Patrick Sheppard in Het huis met geheimen van internationale bestsellerauteur Lucy Diamond plotseling om het leven komt, laat hij zijn grote liefde Zoe en hun drie kinderen achter. Patricks broer Dean springt het gezin te hulp en vervult tijdelijk de vaderrol: hij brengt de kinderen naar school, maakt het eten klaar en helpt Zoë met het uitzoeken van de rekeningen. Terwijl hij alle ballen in de lucht houdt, ontdekt hij echter dat zijn perfecte broer een heleboel te verbergen had...

Dean staat voor een moeilijk dilemma. Laat hij het rouwende gezin in het ongewisse, of onthult hij Patricks geheimen? En kan hij zelf wel in het reine komen met wat er écht gebeurde in de nacht van Patricks dood?

Het huis met geheimen is een onvergetelijk verhaal over hoop in donkere tijden, en laat zien dat ook na rouw en verdriet de zon weer gaat schijnen.

'Een charmant familieverhaal!' - Sunday Mirror

'Door de fijne en meeslepende schrijfstijl is deze feelgood vrijwel niet aan de kant te leggen.' - Hebban

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

24 maart 2023

ISBN

9789401619684

Taal

Nederlands

Speelduur

11 uur 1 min

Bestandsgrootte

909 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Lucy Diamond houdt van het strand, vakantie, chocola, wijn, lezen, het bubbelbad en de zon. Ze werkte voor verschillende uitgeverijen en daarna een tijdje voor de BBC, maar schrijft nu fulltime. Er staan inmiddels bijna twintig boeken op haar naam.

Meer auteur Lucy Diamond Bekijk alles

Aanbieding De weg naar elkaar

De weg naar elkaar

Lucy Diamond

€ 12,99 € 6,49
Aanbieding Liefde in het strandcafé
€ 12,99 € 6,49

Meer spreker Eva Damen Bekijk alles

In steen gebrand

In steen gebrand

Rebecca Yarros

€ 9,99

Een dodelijke les

Matthew Costello, Neil Richards

€ 5,99
Een dodelijke zomernacht

Een dodelijke zomernacht

Matthew Costello, Neil Richards

€ 5,99
2 minuten voor een positieve mindset
€ 14,99