Vuurlicht
Vuurlicht

Vuurlicht

Een besluiteloze bruid en een verboden affaire

In Vuurlicht, het tweede deel in de Wilde eiland-serie van Karen Swan, verliest Mhairi haar hart aan een man die nooit de hare zal zijn. Voor fans van Lucinda Riley, Delia Owens en Santa Montefiore.

Serie

Auteur

Karen Swan

Spreker

Ruby van Tongeren

Speelduur

12 uur 58 min

€ 14,99

Beschrijving

In Vuurlicht, het tweede deel in de Wilde eiland-serie van bestsellerauteur Karen Swan, is het de zomer van 1929 en Mhairi MacKinnon is wanhopig op zoek naar een echtgenoot. Op het kleine, afgelegen St Kilda zijn haar opties beperkt. Via haar buurman kan ze mee naar het naastgelegen eiland Harris tijdens de laatste oversteek van het jaar, voordat St Kilda in de herfst door de ruige zee afgesloten wordt van de buitenwereld.

Als Mhairi terugkeert heeft ze haar hart verloren – maar niet aan haar kersverse verloofde. In plaats daarvan is ze hartstochtelijk verliefd op een man die nooit de hare zal zijn, en bovendien wordt ze na de winter op Harris verwacht, om daar voorgoed bij een vreemdeling te gaan wonen. Dan wordt bekend dat St Kilda zal worden geëvacueerd, waardoor Mhairi en haar geliefde een paar maanden uitstel krijgen. Maar behalve romantische gestolen uren brengt de zomer ook hartzeer voor Mhairi en haar vriendinnen Effie en Flora. En als er een lichaam wordt gevonden op het verlaten eiland, heeft dit voor alle drie grote gevolgen..

De Wilde eiland-reeks van Karen Swan is een wervelende serie vol drama, spanning en mysterie, met sterke vrouwen in de hoofdrol. Voor de fans van Lucinda Riley, Delia Owens en Santa Montefiore.

‘Dit is een boek waar je zo lang mogelijk van wilt genieten, maar ook in één ruk wilt uitlezen.’ ‒ Jill Mansell

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

29 september 2023

ISBN

9789401621007

Taal

Nederlands

Speelduur

12 uur 58 min

Bestandsgrootte

1068 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Karen Swan begon haar carrière als modejournalist. Ze gaf haar baan op om voor haar drie kinderen en puppy te zorgen en maakte haar langgekoesterde schrijfambitie waar. Eerder verschenen de succesvolle titels Een Noorse winternacht, De Griekse ontsnapping en De Schotse ontdekking.

Meer auteur Karen Swan Bekijk alles

Stormgloed

Stormgloed

Karen Swan

€ 14,99
De Oostenrijkse verleiding
€ 14,99
De tropische zoektocht
€ 12,99
Het wilde eiland

Het wilde eiland

Karen Swan

€ 14,99

Meer spreker Ruby van Tongeren Bekijk alles

Stormgloed

Stormgloed

Karen Swan

€ 14,99
Slaap lekker - Korte meditatie voor een goede nachtrust
€ 2,95
Bestemming geluk

Bestemming geluk

Aline van Wijnen

€ 14,99
Hij noemde me Elly

Hij noemde me Elly

Femmetje de Wind

€ 12,99