Het honingpad
Het honingpad

Het honingpad

Als in Het honingpad van Cristina Caboni Alice’ zus overlijdt, komt haar leven compleet op zijn kop te staan. En dan blijkt dat haar zus een brief heeft achtergelaten… Voor de fans van Lucinda Riley.

Auteur

Cristina Caboni

Spreker

Carolina Mout

Speelduur

9 uur 22 min

€ 12,99

Beschrijving

In Het honingpad van Cristina Caboni ontmoeten we Alice, die op een bijzondere plek haar bijen houdt: op het dak van haar appartement in het prachtige Parijs. Maar als de bijenkorf op een dag leeg is, stort haar hele wereld in. Tot overmaat van ramp hoort ze kort na dit verlies dat haar zus is overleden, en dat zij een brief heeft achtergelaten waarin ze vraagt of Alice voor haar dochter wil zorgen.

Om alles beter te begrijpen, én de vader van het meisje te vinden, besluit Alice naar Sardinië te gaan, het eiland dat zoveel voor haar zus betekende. Die beslissing zal haar blik op de gebeurtenissen, en zelfs haar leven, voorgoed veranderen...

Het honingpad is romantische fictie op haar best: met een vleugje spiritualiteit, op een prachtige locatie. Cristina Caboni weet als geen ander hoe ze een onweerstaanbaar liefdesverhaal schrijft, met precies de juiste diepgang. Voor fans van Lucinda Riley en Anne Jacobs.

'Sfeervol, kleurrijk en emotioneel.' - Flair

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

15 juli 2024

ISBN

9789401622875

Taal

Nederlands

Speelduur

9 uur 22 min

Bestandsgrootte

514 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Cristina Caboni is naast bestsellerauteur imker en rozenkweker. Haar inspirerende en romantische boeken worden in 25 landen uitgegeven.

Meer auteur Cristina Caboni Bekijk alles

Het familiekristal

Cristina Caboni

€ 12,99
De dromenweefster

De dromenweefster

Cristina Caboni

€ 12,99
Het huis met de spiegels

Het huis met de spiegels

Cristina Caboni

€ 12,99
De verloren brief

De verloren brief

Cristina Caboni

€ 12,99

Meer spreker Carolina Mout Bekijk alles

Van mijn melk

Van mijn melk

Sofie Verschueren

€ 9,99
Koppijn

Koppijn

Gisela Terwindt

€ 16,99
Al mijn geheimen

Al mijn geheimen

Lynn Austin

€ 17,99
€ 13,99