Luistervoorbeeld

Stormachtig Berlijn

Interieurontwerpster Suzanne leidt een dubbelleven. Maar iemand weet wie zij werkelijk is...
Auteur Evi Dekker
Spreker Thirsa van Til
Speelduur 7u 4m 5s
€ 14,99

Beschrijving

Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in herfstig Berlijn, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.

Suzanne begint steeds meer naam te maken als grensverleggend interieurontwerper. Haar inspiratie haalt ze uit het bruisende Berlijn, waar ze minstens eens per maand komt om indrukken op te doen. ’s Nachts gaat ze er helemaal los in de clubs, waar iedereen haar kent als Zoë.

Jarenlang weet ze haar twee levens gescheiden te houden. Totdat ze aan de bar van de Berghain, haar favoriete club, door een man bij haar echte naam wordt aangesproken. Hij blijkt akelig veel van haar te weten en maakt al snel duidelijk wat hij wil: haar bedrijf overnemen, met haar erbij. Suzanne moet vechten voor haar onafhankelijkheid, want deze tegenstander is meedogenloos...
 

Details

ImprintHarperCollins
UitgeverHarperCollins Holland
Publicatiedatum 11 december 2021
ISBN 9789402763294
Taal Nederlands
Soort audioLuisterboek
Speelduur 7u 4m 5s
Bestandsgrootte 842 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Reviews van luisteraars

Login om review toe te voegen.