Stormachtig Berlijn
Stormachtig Berlijn

Stormachtig Berlijn

Interieurontwerpster Suzanne leidt een dubbelleven. Maar iemand weet wie zij werkelijk is...

Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in herfstig Berlijn, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.

Auteur

Evi Dekker

Spreker

Thirsa van Til

Speelduur

7 uur 4 min

€ 14,99

Beschrijving

Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in herfstig Berlijn, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.

Suzanne begint steeds meer naam te maken als grensverleggend interieurontwerper. Haar inspiratie haalt ze uit het bruisende Berlijn, waar ze minstens eens per maand komt om indrukken op te doen. ’s Nachts gaat ze er helemaal los in de clubs, waar iedereen haar kent als Zoë.

Jarenlang weet ze haar twee levens gescheiden te houden. Totdat ze aan de bar van de Berghain, haar favoriete club, door een man bij haar echte naam wordt aangesproken. Hij blijkt akelig veel van haar te weten en maakt al snel duidelijk wat hij wil: haar bedrijf overnemen, met haar erbij. Suzanne moet vechten voor haar onafhankelijkheid, want deze tegenstander is meedogenloos...
 

Details

Imprint

HarperCollins

Uitgever

HarperCollins Holland

Publicatiedatum

11 december 2021

ISBN

9789402763294

Taal

Nederlands

Speelduur

7 uur 4 min

Bestandsgrootte

842 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Evi Dekker Bekijk alles

Last-Minute Londen

Last-Minute Londen

Evi Dekker

€ 14,99
Zomers Madrid

Zomers Madrid

Evi Dekker

€ 14,99

Meer spreker Thirsa van Til Bekijk alles

Lentesprookjes: luisterverhalen voor kinderen
€ 7,99
Laatste adem

Laatste adem

Karin Slaughter

€ 6,99
Koud hart

Koud hart

Karin Slaughter

€ 6,99
Puntgaaf

Puntgaaf

Karin Slaughter

€ 14,99