Schaduwrijk
Schaduwrijk

Schaduwrijk

Een ogenschijnlijk onschuldige man komt tijdens een explosie in Nordjyllandsværket – een van de laatste kolengestookte elektriciteitscentrales van Denemarken – om het leven.

Serie

Auteurs

Kim Faber, Janni Pedersen

Spreker

Ronald Top

Vertaler

Corry van Bree

Speelduur

11 uur 47 min

€ 14,99

Beschrijving

Scandinavische topthriller voor lezers van Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen.

Een ogenschijnlijk onschuldige man komt tijdens een explosie in Nordjyllandsværket – een van de laatste kolengestookte elektriciteitscentrales van Denemarken – om het leven. Een radicale organisatie eist de schuld op voor de aanslag; Denemarken is getroffen door zijn eerste geval van milieuterrorisme.

Diezelfde ochtend wordt de zoon van de klimaatminister dood aangetroffen in een luxevilla in het noorden van Kopenhagen. Uit de autopsie blijkt dat de overledene een zware cocaïneverslaving had, en onderzoek toont aan dat hij nauwe banden had met een onbekende drugsbende.

Is er een verband tussen de twee zaken? Inspecteur Juncker en rechercheur Kristiansen staan voor een raadsel, tot hun collega’s een ontdekking doen die alles volledig op zijn kop zet… 

Over eerder werk:

‘Het is nogal een opgave om een thrillerdebuut dat wereldwijd in de vijfsterrencategorie is gevallen te evenaren. En toch is dat gelukt!’ De Telegraaf *****

‘Deze loeispannende thriller is de misdaadroman van het jaar.’ NRC ****

‘Een Scandi-thriller zoals een Scandi-thriller moet zijn.’ VN Detective en Thrillergids ****

Details

Imprint

HarperCollins

Uitgever

HarperCollins Holland

Publicatiedatum

4 juli 2023

ISBN

9789402769289

Taal

Nederlands

Speelduur

11 uur 47 min

Bestandsgrootte

647 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Kim Faber Bekijk alles

Stikdonker

Stikdonker

Kim Faber, Janni Pedersen

€ 14,99
Hoogzomer

Hoogzomer

Kim Faber, Janni Pedersen

€ 14,99
Winterland

Winterland

Kim Faber, Janni Pedersen

€ 14,99

Meer auteur Janni Pedersen Bekijk alles

Stikdonker

Stikdonker

Kim Faber, Janni Pedersen

€ 14,99
Hoogzomer

Hoogzomer

Kim Faber, Janni Pedersen

€ 14,99
Winterland

Winterland

Kim Faber, Janni Pedersen

€ 14,99

Meer spreker Ronald Top Bekijk alles

Hoe lees je een boom

Hoe lees je een boom

Tristan Gooley

€ 15,99
Het geheim van Bols

Het geheim van Bols

Martin Hendriksma

€ 13,99
Tot de dood ons scheidt

Tot de dood ons scheidt

Jonas Moström

€ 14,99
Verbinding verbroken

Verbinding verbroken

Johann Hari

€ 12,99