Het eilandhuis
Het eilandhuis

Het eilandhuis

Zon, zee en strand: de ingrediënten voor een nieuwe start?

Maike ontvangt het verrassende nieuws dat een ver familielid haar een huis heeft nagelaten op Spiekeroog, een Duits Waddeneiland. Bij het huis horen ook twee vakantieappartementen en een winkel.

Serie

Auteur

Elena Conrad

Spreker

Saskia Lammers

Vertaler

Jeanet Dekker

Speelduur

7 uur 45 min

€ 14,99

Beschrijving

Het eilandhuis is een zomerse feelgoodroman van Elena Conrad. Een aanrader voor de lezers van Santa Montefiore en Marie Lamballe.

Het leven van Maike, moeder van een vijftienjarige dochter, krijgt een onverwachte wending. Ze ontvangt het verrassende nieuws dat een ver familielid haar een huis heeft nagelaten op Spiekeroog, een Duits Waddeneiland. En dat niet alleen: bij het huis horen ook twee vakantieappartementen en een winkel.

Eenmaal aangekomen op het eiland wordt ze betoverd door de groene natuur, de zee en de uitgestrekte stranden. Maike staat te popelen om een nieuwe start op het eiland te maken, maar is ze daar eigenlijk wel welkom? En waarom is het huis juist aan haar nagelaten? Eén ding is zeker: er hangt iets opwindends in de lucht.

Elena Conrad woont met haar gezin in het pittoreske Nahedal in Duitsland. Tijdens haar vakanties is ze het liefst aan zee. Al jaren reist ze regelmatig naar Spiekeroog om te genieten van de zon, het strand en de frisse zeebries. De inspiratie die ze daar opdoet, vindt haar weg naar haar boeken.
Lezers over De Jasmijnserie:

‘Een droomvilla erven is natuurlijk fantastisch, maar je krijgt de familiegeschiedenis erbij cadeau. Een heerlijk zomers verhaal.’ Bruna Raalte

‘Wat een mooi en emotioneel verhaal! De karakters zijn prachtig uitgewerkt. Ik kon met iedereen meeleven.’ *****

‘Een prachtig, spannend en ontroerend verhaal, een waar genoegen om te lezen.’ *****

Details

Imprint

HarperCollins

Uitgever

HarperCollins Holland

Publicatiedatum

7 mei 2024

ISBN

9789402771190

Taal

Nederlands

Speelduur

7 uur 45 min

Bestandsgrootte

1065 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Elena Conrad Bekijk alles

De Jasmijnvilla

De Jasmijnvilla

Elena Conrad

€ 14,99

Meer spreker Saskia Lammers Bekijk alles

€ 15,99
In het wilde weg

In het wilde weg

K.A. Tucker

€ 15,00
Campinggasten

Campinggasten

Liz Ouwens

€ 11,99
Die ene avond

Die ene avond

Meghan Quinn

€ 6,99