Gekaapt!
Gekaapt!

Gekaapt!

Jeugdliteratuur klassiekers

Gerlof gaat scheep op de Sint-Anna: het wordt zijn eerste zeereis, maar die verloopt nogal anders dan hij verwachtte. Het schip wordt namelijk gekaapt! Leeftijd: 9+

Serie

Auteur

Thea Beckman

Spreker

Aart Staartjes

Speelduur

4 uur 0 min

€ 9,75

Beschrijving

Kampen 1399. Gerlof gaat scheep op de Sint-Anna voor zijn eerste handelsreis over de zee. Maar de reis verloopt heel anders dan Gerlof had verwacht. Op volle zee wordt het schip gekaapt door de bende van Godeke Michaels en Claus Strotebeker, de beruchtste piraten van Westerzee. Gerlof is niet alleen bang, hij is ook diep verontwaardigd - die piraten stelen en misdragen zich maar, zonder dat iemand ingrijpt. Zoveel onrecht vraagt om een vergeldingsactie!

In Kampen doen zich intussen heel andere problemen voor, Gerlofs zusje Gese is verliefd geworden op de knappe schipheer Simon van Utrecht, maar haar vader wel daar niets van weten; Gese moet van hem met een Kampenaar trouwen. Gese legt zich echter niet zo gemakkelijk bij het besluit van haar vader neer.

Dit spannende verhaal van Thea Beckman is gebaseerd op historische feiten en wordt voorgelezen door acteur Aart Staartjes.

Details

Imprint

De Kunst

Uitgever

De Kunst

Publicatiedatum

23 mei 2009

ISBN

9789461496393

Taal

Nederlands

Speelduur

4 uur 0 min

Bestandsgrootte

160 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Meer auteur Thea Beckman Bekijk alles

Kruistocht in spijkerbroek
3.0
€ 13,99

Meer spreker Aart Staartjes Bekijk alles

Meneertje Meer

Meneertje Meer

Mark Haayema

€ 3,99
Het Beste van het Beste
€ 5,99
Tijgerverdwijnmedicijn

Tijgerverdwijnmedicijn

Pauline Michgelsen

€ 5,99
De stoorworm

De stoorworm

Wim Hofman

€ 5,99