Dubbelspel
Dubbelspel

Dubbelspel

Een spannend en meeslepend verhaal van vriendschap en verraad, een politieke allegorie, en een sfeervol tijdsbeeld van de Nederlandse Antillen in de jaren zeventig. De volledige roman, voorgelezen door Manoushka Breeveld.

Auteur

Frank Martinus Arion

Spreker

Manoushka Zeegelaar Breeveld

Speelduur

11 uur 56 min

€ 9,99

Beschrijving

Vier mannen spelen domino. Een eindeloos lijkende warme middag lang. Onder de tamarindeboom naast het krot van taxichauffeur Boeboe Fiel, vanwaar je het mooie nieuwe huis van de gerechtsdeurwaarder Manchi Sanantonio kunt zien liggen. De twee andere spelers zijn Chamon Nicolas, een huisjesmelker, en Juanchi Pau, de idealist van het gezelschap. De mannen zijn dat zo gewoon, maar die zondag ontwikkelt hun spel zich catastrofaal. Uit de achtergronden van de dominospelers komt een beeld van het leven op Curaçao te voorschijn. Twee deelnemers zijn getrouwd, maar de andere twee blijken een geheime relatie met de vrouwen van hun tengenstanders te hebben.

Het luisterboek laat veel zien over de identiteit van Curaçao en zijn bewoners, de tradities en de moraal. Een verhaal met verschillende niveaus: een spannend en meeslepend verhaal van vriendschap en verraad, een politieke allegorie, alsook een sfeervol tijdsbeeld van de Nederlandse Antillen in de jaren zeventig.

Dit luisterboek werd voorgelezen door actrice, zangeres en schrijfster Manoushka Breeveld. De opname is gemaakt door Radio Nederland Wereldomroep.

Details

Imprint

De Bezige Bij

Uitgever

Bezige Bij b.v., Uitgeverij De

Publicatiedatum

6 juni 2009

ISBN

9789461496423

Taal

Nederlands

Speelduur

11 uur 56 min

Bestandsgrootte

496 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Meer auteur Frank Martinus Arion Bekijk alles

Dubbelspel

Dubbelspel

Frank Martinus Arion

€ 9,99

Meer spreker Manoushka Zeegelaar Breeveld Bekijk alles

Leven met de maan

Leven met de maan

Yasmin Boland

€ 17,99
Dubbelspel

Dubbelspel

Frank Martinus Arion

€ 9,99