Ik haat dat ik van je hou
Ik haat dat ik van je hou

Ik haat dat ik van je hou

“Ik speel vals. Altijd. Dat zou je moeten weten.” Ik ging naar Dalene University met een plan. Niet daten, geen drama, en daadwerkelijk studeren – alles om een herhaling van mijn vreselijke middelb...

Auteur

Tijan

Spreker

Verona Stam

Vertaler

Jacodine van de Velde

Speelduur

11 uur 47 min

€ 14,99

Beschrijving

“Ik speel vals. Altijd. Dat zou je moeten weten.”

Ik ging naar Dalene University met een plan. Niet daten, geen drama, en daadwerkelijk studeren – alles om een herhaling van mijn vreselijke middelbareschooltijd te voorkomen. Niemand kende me hier als ‘het zusje van’, en dat wilde ik graag zou houden. Een nieuw jaar, een nieuwe plek, een nieuwe ik. Dat ik het zo mis had kunnen hebben. En dat allemaal door Shay Coleman.

Shay Coleman – quarterback en aanvoerder van het footballteam. Hij was populair, arrogant, en bevriend met mijn broer. Hij stond voor alles waar ik een hekel aan had en kostte wat het kost wilde vermijden. Hij brak al mijn regels.

Voor lezers van Meagan Brandy en Veronica Eden!

“Advies: begin niet aan dit boek voordat je moet slapen of werken, of als je de komende uren plannen hebt” (5 sterren op Goodreads)

Tijan is een New York Times-bestsellerauteur met meer dan 30 spannende, onvoorspelbare romantische boeken op haar naam. Ze heeft een achtergrond in psychologie en hulpverlening, en haar kennis van en inzicht in menselijke natuur, behoeften en verlangens gebruikt ze nu ten volle voor sterke, eigenzinnige, realistische personages en chemie waar de vonken vanaf springen.

Details

Imprint

SAGA Egmont

Uitgever

SAGA Egmont

Publicatiedatum

14 mei 2024

ISBN

9788728556788

Taal

Nederlands

Speelduur

11 uur 47 min

Bestandsgrootte

496 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Meer auteur Tijan Bekijk alles

Carter Reed 1
€ 12,99

Meer spreker Verona Stam Bekijk alles

De Sterrenbeeldenserie: erotische korte verhalen voor Kreeft
€ 9,99
De Sterrenbeeldenserie: erotische korte verhalen voor Maagd
€ 9,99

Trial of the Sun Queen

Nisha J. Tuli

€ 14,99

Rule of the Aurora King

Nisha J. Tuli

€ 14,99